Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mysneakz oldalról vélemény? E...

Mateka2058 kérdése:

Mysneakz oldalról vélemény? Eredeti cipők?

Figyelt kérdés
Szeretnék rendleni de félek hogy nem fog megjönni és fura hogy az összes cipő 64,95 euróba kerül. Rendelt már valaki innen?

2021. febr. 13. 16:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Kamu oldal, én nem rendelnék. Olyan webshopot keress aminek van magyar ügyfélszolgálata, raktára, boltja.
2021. febr. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kerestem csak ott találtam meg a Nike AF1 hydrogen blue cipőt és máshol nem találok.
2021. febr. 13. 16:44
 3/3 anonim ***** válasza:

Semmi infó nincs a cégről egy email címen kívül, épphogy fél éves a cég, helyesírási hibák vannak az oldalon (szóköz írásjel előtt, meg dupla felkiáltó jel) és minden termékük 30-70%-os akcióval van hirdetve. Kell ennél több piros zászló, hogy valami nem stimmel?

Ha rákeresel angolul véleményekre láthatod, hogy sok ember írja, hogy kifizette a cipőt amit aztán sose hozott a futár...

2021. febr. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!