Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el a torna...

Hogyan mondjam el a torna tanár úrnak, hogy megvan? (mensi)

Figyelt kérdés
Holnap torna óra, múlthéten anya írt egy igazolást, hogy nem tornázom egézségügyi okok miatt de most?!Mit mondjak, fogalmam sincs?!

2021. febr. 16. 17:03
 1/7 anonim ***** válasza:
69%

gondolom általánosról van szó, nálunk ilyenkor ha megmondtuk a tanárnak mi van, könnyítetten tesizhettünk, viszont írta mikor, hogy senki se tudjon visszaélni vele.

Ha meg annyira szörnyű, hogy élni is alig tudsz közben, jobb dokihoz menni, mert nem kellene ennyire fájnia

2021. febr. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
74%
Ne gondold túl, csak mondd meg neki hogy megjött, így ahogy leírtad. Nem kínos, végülis tanár, biztos más is kér felmentést ilyenkor.
2021. febr. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
54%
Múlthéten mikor írta? Mert ha pl a hét közepén, akkor ugyanúgy írhat, ha megkérdezi, mondd azt hogy még mindig tart
2021. febr. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
26%

Én sok mindenben partner tudok lenni, és azt is megértem, hogy vannak lányok, akiknek ez iszonyú görcsöket okoz, de mindent én sem tudok elhinni. Vannak nagyon sokak, akik így próbálják meg megúszni a mozgást. Gyanús az eset!!!


Ha múlt héten már ezt eljátszottad, akkor kissé hiteltelennek tűnsz...

2021. febr. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
65%

Szia,egyszerűen mondd meg neki. Biztos volt már más is aki ilyen kéréssel fordult hozzá. Tiniként tök normális, ha 1-2 hétig tart egy mensi, szóval szerintem nem gáz. Én ha jobban vagyok, akkor szoktam tesizni. Ha meg nem hinné el, h ez a szitu, akkor fordulj az osztályfőnöködhöz. Nekem tanárnőm van, és ő igazolás nélkül is engedi, h órán ne dolgozzunk.

Sok szerencsét és fájdalommentes ciklust:

egy sulis lány

2021. febr. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%

#4 Progeszteron hiány tud folyamatos vérzést okozni. 13 évesen 3 hónapon át véreztem néhány napos szünetekkel. És kötelező tárgy volt az úszás. Szóval van ilyen, és marha kínos amúgy is, hát ha még nem is hisznek az embernek... Anya elvitt orvoshoz, kaptam gyógyszert, helyreállt a ciklusom, és bepótoltam az elmaradt úszásórákat. Bementem nulladik órákban, és leúsztam, ami elmaradt.

Kérdező, miért akadályoz a menstruáció a testnevelésben?

2021. febr. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
51%

4# én is azt hittem, hogy egy hét ozt mehet minden tovább, aztán lett egy bnom, aki 2 hétig kinlodott minden hónapban, aztán inkább fogamzásgátlókat szedett mindig, mert akkor elkerülte. De egy 12-14 éves nem hinném hogy tudná.


Kérdező, hívd félre és mond el neki.

2021. febr. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!