Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Debrecenben megfizethető...

Debrecenben megfizethető lovaglás?

Figyelt kérdés

Megfizethető árú lovaglási lehetőségeket keresek Debrecenben. Személyes tapasztalatokat szívesen vennék. Megfizethető alatt azt értem, hogy egy bérlet mondjuk nem 30.000 Ft körül van.

Előre is köszönöm szépen a válaszokat.



2021. febr. 19. 12:10
 1/3 Lovas vagyok5 válasza:

Szia el kell szomorítsalak de a ló nagyon drága ezért a lovaglás is én szerintem a 30k nég olcsó mert én heti 4x járok és az 90k.

Szval szerintem 30k nál lejebb bem találsz.

2021. febr. 20. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia:) Szinte mindenhol 4-5000-be kerül egy alkalom és így a bérlet is 30.000 körül van. Drága sport sajnos.

Én a Debreceni Lovasakadámiára jártam évekig, de nekem túl sznob volt a hely, viszont ha ez nem zavar, csak ajánlani tudom. Most a HLK-nál (Hajdúsági Lovasklub Sportegyesületnél) vagyok, szuper edzők és lovak vannak. Én díjugratást "tanulok", de van lehetőség másra is. (5000Ft/alkalom, 35.000Ft egy 10 alkalmas bérlet).

2021. febr. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, a második válaszolónak pedig külön köszönet az ajánlásért :)
2021. febr. 21. 23:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!