Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a sportfogadásról?

Mit gondoltok a sportfogadásról?

Figyelt kérdés
(18+)

2021. febr. 26. 00:48
A kérdező szavazást indított:
Pénzpazarlás
Szerencsejáték
Szimpla szórakozás
Befektetési lehetőség
Egyéb, (kifejtem a véleményem)
34 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
A szeppuku 1ik formája. .
2021. febr. 26. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Egy elég tág fogalom.Attól függ hogy fogjuk fel.Például vannak olyanok akik bemennek a lottózóba minden nap feladják a tippmixüket, szórakoznak, mérgelődnek.Ez a forma hosszútávon semmiképp sem nyerő.De szórakozás szempontjából egész jó amíg függőségbe nem megy át márpedig könnyebb mint gondolnád.Egy időben én is kissé az voltam.

Aztán vannak részei amik profitabilisek például amit én csinálok, a sportfogadási tőzsde, arbitrázs meg társai, na itt már lehetséges a hosszútávú nyereség.

2021. febr. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
94%
Ha tiszta lenne, akkor a kettes válaszra nyomtam volna, mivel kb. egy szervezett bunda az egész, így nyilván az első.
2021. febr. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 hookuszpook ***** válasza:
95%
Attól függ, milyen módszert használsz. Lehet szerencsejáték... ha egy szerűen tippelsz az eredményre, de lehet befektetés, ha úgy játszol, hogy az eredménytől függetlenül mindenképpen nyersz az adott eseményen.
2021. márc. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Remek pénzkereseti lehetőség
2021. máj. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!