Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kétsoros görkorcsolya vélemények?

Kétsoros görkorcsolya vélemények?

Figyelt kérdés

Egysorossal teljesen jól, stabilan tudok menni, de szeretnék venni egy kétsorosat, kíváncsi vagyok:D

Nyilván minőségtől függ, hogy mennyire használható, de úgy alapvetően azért gondolom meg lehet állapítani róla hogy van-e értelme, tud-e haladni, kényelmes-e, vagy csak jól néz ki (szerintem legalábbis).



2021. márc. 2. 20:11
 1/3 anonim ***** válasza:
igen
2021. márc. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is.
2021. márc. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Eclipse_solar válasza:
Szia, nekem van ilyen korim, és bár imádom, teljesen alkalmatlan a városban való görkorcsolyázásra. Ha nem teremben használod, v jó minőségű betonterületen, akkor sajnos nem éri meg. Nagyon bűntudatom van, mert csak párszor használtam, pedig tényleg nagyon szeretem, és elég jól is megy linóleum felületen, tudok mindenféle trükköket, meg minden, de utcán akkorákat zakóztam vele, h teljesen elment tőle a kedvem, és majdnem egy éve, h utoljára használtam.
2021. márc. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!