Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hol tudok üres töltényeket...

Hol tudok üres töltényeket venni vagy szerezni? Töltényövet szeretnék csinálni.

Figyelt kérdés
A barátom nagyon szeretne egy töltényövet (metalhead), de legalább 30000ft egy ilyen és gondoltam csinálok neki, mert értek a bőr megmunkálásához. Már csak azt nem tudom honnan tudnék (olcsón) töltényeket beszerezni. Köszi ha valakinek van ötlete és megosztja kommentben :)

2021. márc. 14. 18:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha nincs fegyvervizsgàd, és fegyvertartàsid, akkor csak úgy töltényeket nem birtokolhatsz.

Esetleg például gázpisztoly, vagy hasonló fegyverbe való töltenyeket szerezhetsz be, mert azokra nem kell vizsga, de ha magadnàl akarod tartani közterületen, akkor szükséged lesz rendőrség által kiállított engedélyre.

Vadászboltban érdeklődj, ott szoktam látni ilyeneket, ott a törvényről is felvilágosítanak részletesebben.

2021. márc. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csak a töltényhüvely kéne neki nem?
2021. márc. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen csak az kéne
2021. márc. 15. 07:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!