Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az edzések között hány nap...

Az edzések között hány nap pihenő az ideális?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Elkezdtem csinálni pár hete fekvőtámaszokat, gugolásokat valamint felüléseket. Sajnos húzódszkodni nem tudok, mert nincs eszközöm hozzá. Illetve ha jön a jobb idő minden este futni szeretnék 8ahogy minden évben). Mindössze azért, hogy picit fittebb legyek, de nem akarok olimpikon lenni🙂. Ezekből eljutottam arra a szintre, hogy 10x10et nyomok le belőlük egy nap. Azt szeretném kérdezni, hogy heti hány pihenőnapot kell tartani? Izomlázam alig van már és akár heti 5 napot is nyomnám. Köszönöm a válaszokat.
2021. márc. 14. 18:49
 1/7 anonim válasza:
58%

Szia.Én mikor elkezdtem az edzést 5 éve otthon akkor a hét minden egyes napján csináltam.Volt amikor nehezebb illetve több feladatot csináltam az adott nap. Ezért másnap “megjutalmaztam” magam egy lazább edzéssel😁Szerintem ha bírod akkor te is csináld ezt,de amúgy ha gondolod a vasárnapokat hagyd meg pihenőnek ha úgy érzed😊

Sok sikert a továbbiakban!

2021. márc. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom a valaszt. Azert kerdeztem, mert vanbak akik szerint hagyni kell pihenni az izmokat. Kicsit osszezavart, hogy meddig?🙂
2021. márc. 14. 20:53
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha 1 napos edzesterved van akkor sztem eleg heti 3-4. Esetleg szerezz be 2 egykezest es bontsd 2 napra. Ugy edzhetsz tobbet is ha akarsz.
2021. márc. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2nap
2021. márc. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat!
2021. márc. 15. 14:34
 6/7 anonim válasza:
Én 30 napos edzés tervekben általában azt látom, hogy 3 nap edzés 1 pihenőnap.
2021. ápr. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
5 nap edzés, 1 nap csak a nyújtásnak (de ezt minden edzés után kell) és végül 1 nap pihenő, ez a legjobb
2021. ápr. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!