Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fél kilós súlyzórúd nem túl...

Fél kilós súlyzórúd nem túl könnyű? Elbírja a súlyokat?

Figyelt kérdés
10 kiló súlyt elbír egy kicsi, fél kiló súlyú rúd?
2021. márc. 22. 11:25
 1/4 anonim ***** válasza:
ha kipróbálod megtudod :)
2021. márc. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nem szívesen adnék ki pénzt rá, ha esetleg pár használat után eltörik. 10 kiló súly persze nem sok, de azért nem kellene hozzá egy legalább 1-2 kg-os rúd?
2021. márc. 22. 12:20
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 2,5kg a rúd, eredetileg 10kg-ig lehet felpakolni a hozzá kapott súlyokkal, de én 25-ig pakolva is edzettem vele és semmi baja nem volt. Nagy mértékben függ az anyag minőségétől amit felhasználnak, sajnos ezt látatlanban nem tudod megmondani. A helyedben inkább keresnék egy jobb rudas szettet, az a biztos.
2021. márc. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sztem vegyel jobbat. 10kgot hamar kinovod es nemtudod boviteni bar meg nem lattam olyan rudat ami nem bir el annyit. Nekem kb 2kg en 40et is rarakok. Lazan birja
2021. márc. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!