Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Sportolók, hogyan látjátok,...

Sportolók, hogyan látjátok, milyen az átlagmagyar egészsége, fittsége, népességarányos elhízottsága vagy épp a nem-elhízottsága? Valóban sportimádó nemzet lennénk?

Figyelt kérdés
2021. márc. 23. 16:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

xar.

Sport imádó? A kocsmában lévő kövér bácsik is imádják a focit csak 100 m futás után összesenek.

A két dolog nem függ össze.

2021. márc. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hobbi sportoló vagyok csak de évek óta jelennek meg kimutatások hogy az EU-ban élen járunk az elhízásban, cukor-, szív- és érrendszeri betegségekben ami jórészt a mozgásszegény és egészségtelen életmód következménye, tehát nyugodtan mondhatjuk hogy nem valami jó az "átlagmagyar" fittsége
2021. márc. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
68%
Európa 5. legrosszabb országa vagyunk etéren.
2021. márc. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nagyon rossz, a magyarok lustàk, ha a saját egészségük megőrzésük a tét. Nem mindenki, de sajnos a korosztályomban is rengeteg elhízott van, akik csak a számítógép előtt ülnek, és ennyi. Tudom, boomer duma, de így van. Írom ezt úgy, hogy informatika szakon végeztem, de szerencsére most nem abban dolgozom.

Bárhová bemegyek rengeteg túlsúlyos embert látok, mindenki veszi a szemetet, mert nincs pénze egészséges ételre, bent dolgoznak a gyárban 12 órában (igen, errefelé ennyit kell dolgozni), hazaérnek késő estére, nyilván nincs erejük elmenni futni, vagy kondiba, vagy edzésre, ráadásul most néphiszti is van, nyolctól tilos kimenni, meg kondi sincs, semmi nincs. Én gyűlölök futni, és sok ember így van még ezzel. Eddig úszni jártam, erre bezárt az uszoda, a kormány támogatja a sportot, meg egészséges életet úgy látom...

Jelenlegi helyzetben meg maximum futni lehet, azt is a rendőrök elől nyolc után...

Hagyjuk is.

Én sportolok, és fiatal vagyok, nem gurulok, most pont pár kiló felszedésén vagyok.

2021. márc. 24. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#4

Gyakori kifogás ez a nincs pénz egészséges ételekre. Pontosan mire gondol ilyenkor az ember egészséges ételek alatt? Azt gondolom, hogy kevesebb húst és zsíros kaját kéne enni, illetve a nasit is cukormentes süteményekkel kiváltani. Helyette bab, rizs, krumpli, zöldség, gyümölcs kéne, hogy az étkezés alapja legyen, minimális hússal. Az egészséges étrend a legtöbb ember szerint drága, meg bio cuccokból áll, de valójában nem így van.

2021. márc. 24. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!