Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyire megbízható az OH...

Mennyire megbízható az OH Sports, érdemes nekik fizetni sportfogadás tippekért?

Figyelt kérdés

A honlapuk elég meggyőző. És a Facebook-on is sokan csak jókat írnak róla.

Tényleg megbízhatóak?

Hosszú távon valóben lehet pénzt keresni a tippjeik használatával?



2021. márc. 27. 21:00
 1/10 hookuszpook ***** válasza:

Senkinek sem érdemes fizetni tippekért. Ahogy te is írtad, ezek is csak tippek.


Teljesen mindegy, milyen szép szöveget ír valaki saját magáról a saját maga által szerkesztett honlapon. Ha én árulnék tippeket biztosan én sem a vesztes szelvényeimmel dicsekednék. Maximum annyit tennék belőlük közzé, hogy hihetőbb legyen. De azokkal együtt is maradjon bőséges (csábító!) nyeremény.


Ha valami tud segíteni a nyereséges fogadásban, az a fogadási módszer. Viszont azt nem tudja mindenki használni. Mert türelem, fegyelmezettség, idő, pontosság kell. Ha ezek közül valamelyik nincs, akkor azzal sem lehet eredményesen dolgozni. Igen, dolgozni. Mert ha valaki biztosan nyerni szeretne sportfogadással, az már inkább munka, mint játék.

Ha érdekel ilyen módszer, írj privátban, küldök egy linket (ingyen!), ahol részletesen olvashatsz róla. Itt nem írhatom le, mert kitilthatnának érte.


Facebook.

Komolyan elhiszed, amit ott írnak? Csak úgy teszt képpen próbáld ki, mennyi ismerőst gyűjthetsz egy teljesen kamu, kép nélküli profillal. Nekem két hét alatt sikerült elérni a 2000-t. És nem csak én jelöltem be másokat, kaptam is jelöléseket. :)

2021. márc. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Amennyiben előre kiteszik a tippeket és úgy is nyereségesek, akkor hihető. Ha mindig csak utólag, akkor nyilvánvalóan kamu és csak a nyerteseket teszik ki (ha egyáltalán a sajátjuk).
2021. márc. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 hookuszpook ***** válasza:
63%

#2: Egyetértek, ez valamennyire segíthet.


Viszont azért azt megkérdezném, hogy mi akadályozza meg a honlap szerkesztőjét, hogy az esemény után pár nappal (hogy ne legyen túl feltünő) levegye a vesztes szelvényeket? És így visszanézve egy statisztikát, mindjárt kijön a szép eredmény.

Illetve ezt megteheti a közösségi oldalakon is. Habár abban nem vagyok biztos, hogy mindenhol, de pl. facebookon a saját tartalmát törölheti bárki. Ugye?

2021. márc. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem is fizethetsz. Bejön vagy sem.
2021. márc. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

#3

Igen, ebben igazad van. Úgy a legbiztosabb, ha az ember folyamatosan követi az adott oldalt és lescreenshotolja a vesztes szelvényeket is. :)

2021. márc. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
71%

Hookuszpook, senki nem kíváncsi az isteni módszeredre. Arbolva vicc pénzeket lehet nyerni.

OH sport nem valami korrekt oldal, ám profi tipsterek tippjeit adják tovább telegramon, ezért kérik a pénzt a szolgáltatásért.

Lehet velük keresni. Egy próbát megér.

2021. máj. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 hookuszpook ***** válasza:
19%

#6

Teljesen egyetértek veled! Jobb rengeteget veszíteni, mint kicsit nyerni. Sokkal-sokkal élvezetesebb, jóval nagyobb lesz az adrenalin szint tőle. :)

2021. máj. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Többszörösét keresem rendes sportfogadással annak, amit te összeszedsz arbolva..:) abszolút nem ad nekem adrenalint, egyedül a pénz érdekel.
2021. máj. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 hookuszpook ***** válasza:

#6, #8

Lehet, nem keresek vele annyit mint te, nem tudom... Azt tudom, hogy még ezer Ft-ot sem szeretek veszíteni. És azt is tudom, hogy nincs kedvem órákon át bújni a tabellákat, csapatok-játékosok aktuális formája után kutakodni. Persze, neked biztosan másodpercek alatt megy ez, én ehhez tudatlan (hülye?) vagyok. De gyanítom, többen vannak ezzel így, elég ritka a te sportfogadáshoz való zsenialitásod.

És nem zavar, ha lenézed az arbot, vagy szidsz engem miatta... persze, mindezt csak azért tudod megtenni, mert mindig vállalom a véleményem, mert én nem bújok anonim álca mögé. Ja, bocsi, lehet hogy ebben is tévedek, mert az "anonim" a felhasználóneved. 😊

2021. máj. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Bet-eucom megbízható?
2021. júl. 15. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!