Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Horgászvizsga 2021 követelmény?

Horgászvizsga 2021 követelmény?

Figyelt kérdés

Kérdésem elsősorban azoknak szól akik mostanában voltak horgászvizsgán. A hajdu horgasz oldalon a minta tesztsor kérdései mennyire fedik le a rendes vizsga kérdéseit? Ha ezenkívül a halak felismerésével, illetve a tilalmi időkkel/méret és darabszám korlátozásokkal és ezekkel a kérdésekkel tisztában vagyok az elegendő? Ezenkívül még átnézem a pecacsarnok oldalán található teszteket. Ez így elég lesz, vagy szükséges még mást is tanulni? Ha igen akkor mit?:)


[link]

[link]


Évet is írjatok légyszi hogy melyik évben vizsgáztatok, mivel mostmár törölték a szóbelit, az is digitális formában van, így ott sem csak rábólintanak és megadják mindenkinek mint régebben. Előre is köszönöm!



2021. márc. 28. 17:48
 1/6 A kérdező kommentje:
Még az lenne a kérdésem hogy az ívási időszakokat kell-e tudni? Minden segítő választ szívesen fogadok!
2021. márc. 28. 17:49
 2/6 anonim válasza:
Szia! Én a héten megyek vizsgázni. Tilalmi időket, Méretkorlátozásokat tanultam meg+nem árt ha tudod melyik hal melyik. Mohosz oldalán ahol vizsgaidőpontot foglalsz ott van egy tananyag és egy gyakorló teszt. (Más oldalakon teljesen más példák vannak a tesztben). Ha ezeket tudod és sikeres lett a gyakorló teszted biztosan átmész a vizsgán. Sok sikert!:)
2021. márc. 30. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm válaszod, sok sikert kívánok a vizsgához!:D Megtennéd majd légyszíves hogy megírod mik voltak? Köszi előre is!:)

2021. márc. 30. 10:17
 4/6 anonim válasza:
Semmilyen vizsga nincs április 8.-ig :(
2021. márc. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én 3 hónapja vizsgáztam van a mohosz.hu oldalán egy tananyag azt kell tudni.
2021. ápr. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó,

Az lenne a kérdésem hogy a mohosz/horgaszjegy.hu oldalán található gyakorló tesztek kérdései köszönnek vissza az éles vizsgán? Ha azokat mind tudom akkor meglesz? Vagy vannak egyéb kérdések is?

2021. ápr. 2. 01:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!