Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Görkorcsolya választásnál...

Görkorcsolya választásnál milyen anyagból készülteket ajánlatok? (Kerék, váz, cipő)

Figyelt kérdés

Kerekekből láttam gumiból, pvcből, poliuretánból, polipropilénből. Vázat alumínium, poliuretánból, poliprobilénből.

Melyik a legjobb választás? Nagy a különbség az anyagok közt érzetre? A melléket görkorit szeretném megvásárolni kezdőként. Jó választás lehet?

[link]

Előre is köszönöm válaszod!



2021. ápr. 5. 10:45
 1/1 anonim válasza:

Első korcsolya lesz? Megvetted már? Amennyiben első lesz és még nem vetted meg én lebeszélnélek erről. Szerintem jobban járnál, ha használtan vennél egy jobb minőségűt. Az ilyen korcsolyáktól csak elmegy az ember kedve.

Kezdőnek jó lesz a puha cipő, kisebb és puhább kerék.

De ne csak az anyagokat nézd. Egyébként vázból a préselt alumínium az egyik legjobb.

2021. máj. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!