Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Proteinbuilder oldalról...

Proteinbuilder oldalról információja valakinek?

Figyelt kérdés
Rendszeresen szoktam tőlük rendelni, és másnap meg is szoktam kapni a rendelést. Április elsején rendeltem, kaptam a szokásos emailt, hogy a rendelés feldolgozás alatt, de semmi több. Most pedig nem veszik fel a telefont sem.

2021. ápr. 6. 19:06
 1/4 anonim ***** válasza:
67%
Megrendelted ápr 1-jén mondjuk délután, aznap már nem foglalkoztak vele, mert lejárt a műszak. Utána volt 4 nap munkaszünet. Ma van az első munkanap. Még az is elképzelhető, hogy holnap viszi a futár. A 4-5 nap alatt gondolom annyi rendelés összejött, hogy inkább azokkal foglalkoznak, mint hogy telefonon beszélgessenek minden türelmetlen vásárlóval. Nyugi...
2021. ápr. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha 40 ezer forintot levonnak, de semmi érdembeni visszajelzés és nem tudod elérni sem, akkor azért szerintem érdekelhet hogy mi a helyzet.
2021. ápr. 7. 08:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Milyen érdembeli visszajelzést? Feldolgozás alatt van a rendelésed, egyik cég se dolgozik hétvégén, ünnepnapokon meg főleg nem. 4 nap alatt a futárszolgálatnak is összejött egy raklap munka egyébként, szóval simán ott is lehet +1 nap. Ráadásul itt a covid, a lezárások, az is lehet hogy a fele csapat lebetegedett. Értem én, hogy 5 napja rendelted és mindenki azonnal akar mindent (én is), de munkanap csak 1 telt el akkor is, ha türelmetlen vagy meg akkor is ha le lesz pontozva a válaszom. Majd ha péntekig nem jön infó róla, akkor van értelme rákérdezni. Többször rendeltél, semmi probléma nem volt, akkor bízzál már meg bennük ennyire, hogy legalább 3-4 MUNKAnapot vársz..
2021. ápr. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
40ezer? És azt gondolodd, hogy az nagy tétel? Amikor én rendelten sarmokat, kifizettem 350eurot egy email nem jött se semmi, hogy megkapták e vagy sem, csak 2 napra rá jött a level postátol, hogy le lett rakva a csomagom. Ha ennyire számít a pénz, miért nem fizetsz utánvéttel? Azt meg ne várd már el, hogy 40ezerert hasra esnek tőled :)) Tescóba ha bemész és otthagysz 40-50 ezret ugyanúgy a kutyát nem érdekli.
2021. ápr. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!