Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen gördeszka kerék lenne jó?

Milyen gördeszka kerék lenne jó?

Figyelt kérdés

Vettem egy már alapból össze rakott deszkát, viszont nagyon hangos a kereke a betonon.72 milis 78a-s kereket akartam rendelni rá viszont azzal meg nem lehet trükközni. Milyen kerék lenne jó ahhoz hogy lehessen trükközni vele, de ne legyen olyan hangos?



Kezdő kördeszkás vagyok szóval sajnálom ha esetleg hülyeséget írtam



2021. ápr. 10. 20:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem most 61/78a longboard kerek van rajta. Porgetni nem nagyon lehet az igaz de olliezgatni meg ilyesmiket lehet. Meg nekem inkabb maszkalasra kelett es mindenhol fos az ut. A 72mm bszott nagy deszkara. Nekem a korimon van 72/80a
2021. ápr. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia, ne érdekeljen hogy hangos szerintem, nem az a lényeg hanem hogy amire szeretnéd arra jó.


A legtöbb kerék kb 51-54mm fölött van. Minnél kisebb annál jobban gyorsul viszont a végsebessége nem lesz annyira nagy. A nagyobb kerék pedig nagyobb végsebességgel rendelkezik de kicsit lassabban gyorsul.


Nekem 53mm 95as kerekeim vannak, trükkre, cruisera is teljesen jó. Viszont powerslideolni nem igazán lehet vele csak sima úton. 90a a minimum szerintem annál puhábbat nem éri meg trükközésre. Ha meg powerslideolni is szeretnél megtanulni 97a a minimum de inkább 99a-101a.


54 vagy 55 fölött nem igazán érdemes hacsak nem nagyobb skateparkokba vagy, poolozol vagy ilyesmi. 54mm felett meg lehet, hogy kell rá riser hogy ne kapj wheelbiteot.

2021. ápr. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!