Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Elmagyarázná nekem valaki,...

Elmagyarázná nekem valaki, hogy hogyan kell a tippmix-el játszani, mert a lottózóban nem kaptam segítséget?

Figyelt kérdés
2010. aug. 21. 13:28
 1/4 anonim válasza:
A szelvényen vannak számok, megnézed az újságban melyik meccsnek mi a száma, amelyikre tenni akarsz be x-eled a számát a szelvényen, a sorok végén meg be x-eled hogy H-D-V amelyiket gondolod. A szelvény alján meg a feltett pénzt kell jelezni.
2010. aug. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Újság Szelvény Toll kombo először is.

Újság kinyit, meccset megnéz.

3 jegyű számot a szelvenyen be x-eli.

Szelvény alján bex-el mennyi meccset rakott, ill. mennyi magyar HUf-t szán a fogadásra.

Odamegy a nénihez/bácsihoz kezébe nyújtja a szelvényt...vár.

Odaadja pénzt, megkapja a "blokkot" örül, hazamegy :)

2010. aug. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi mindkettőtöknek a segítséget.

Csak azt nem értem a lottózóban ezt miért nem lehetett így elmondani. Köze nem volt ezekhez a válaszokhoz, igaz azt nem is értettem, ez viszont az volt.

2010. aug. 21. 15:00
 4/4 anonim válasza:

bemész a lottózóba , kérsz egy újságot ( tippmix újságot)

ott le vannak írva a heti mérkőzések.kinézel magadnak egy mérkőzést pl. 123 Barcelona Real Madrid, veszel egy szelvényt és mindegyik mezőbe beírsz egy számot. az elsőbe az egyest a másodikba a kettes a harmadikba a hármast (mivel a meccs kódja 123 ) és az utolsó mezőbe megtippeled a végeredményt.majd bejelölöd a szelvény alján hogy hány mérkőzésre fogadtál és hogy mekkora téttel akarod játszani.

a minimum tét 200 FT.. remélem tudtam segíteni

2010. okt. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!