Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen szobabiciklit vegyünk?...

Milyen szobabiciklit vegyünk? Ne legyen buta, de ami még fontosabb, hogy halk legyen!

Figyelt kérdés
Tehát pl. TV-t nyugodtan lehessen nézni közben, ne legyen zavaró a hang. Ti melyik szobabiciklit ajánlanátok?
2010. aug. 21. 13:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem kell, hogy okos legyen, mert minél okosabb annál idegesítőbb. A halkság tényleg előny, de ne ez legyen az elsődleges cél, hanem az anyagvastagság. Alattam tört már ketté szobabicikli (pedig csak 70 kg voltam akkor XD) hidd el nem túl jó érzés. Olyan 35e felett már lehet jókat találni, viszont, kérdés:

- Mit szeretnél vele elérni?

Ha tényleg fogyni akarsz, és tényleg edzeni akarsz akkor inkább egy igazi kerékpárra lesz szükséged. Hidd el ég és föld a különbség. A másik dolog, ha nézed közbe a tv-t az elveszi a figyelmed és amire észreveszed már lassan tekersz, hallgass inkább zenét közbe.

2010. aug. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igazából azért gondoltam, hogy hasznos lenne, mert télen azért nem szívesen megyek ki a hidegbe/jégbe/hóba biciklizni :)

Amúgy formásítás céljából lenne.

2010. aug. 21. 13:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor is inkább lebeszéllek róla ha megengeded. Télen lehet futni is, én is ezt teszem. Nyáron kerékpár+futás télen pedig futás+futás. El kell vonatkoztatni a környezettől és egészségesen kell étkezni. Ha ezt el tudod érni, simán tudsz futni -10 fokban pont úgy mint +40 fokban. Jó a szobakerékpár, mert tényleg az de elképzelhetetlen a különbség közte és a valódi között. Tapasztalat, mint mondtam ültem már mindkettőn, nem is kevés időt.
2010. aug. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát azért futni sem a legkellemesebb, amikor le van fagyva a járda :)

Valaki tudna ajánlani szobabiciklit?

2010. aug. 21. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!