Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy növelhetném az állóképess...

Hogy növelhetném az állóképességem ? Alig bírok, peidg nem vagyok kövér

Figyelt kérdés
Gyenge vagyok ciki de az idősebb és ducibb testverem jobban bírja én meg lihegek ha 3.ra fel kell menni.
2021. ápr. 15. 10:12
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Normális súlyban vagyok 172/60

Ez a lehetőség kizárt a tesom hasonló magassághoz 80kg és kb engem átugrik lefut gyorsabb, fittebb. Félek valamilyen szervi bajtól.

2021. ápr. 15. 11:27
 12/15 anonim ***** válasza:
Kardiológiára és/vagy tüdőgyógyászatra érdemes menni, esetleg labor. De először a háziorvosnak telefonálj, mert ő ad beutalót. Gondolom évek óta ez a helyzet, szóval a kivizsgálás se halálosan sürgős.
2021. ápr. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
11: ne magadban rettegj, hanem menj el a háziorvoshoz, és kérj első lépésben egy teljes laborvizsgálatot. Annak alapján már az orvos is látja, hogy merrefelé kell keresgélni (ha van vmi eltérés)
2021. ápr. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Apunak volt olyan, hogy elfáradt, nehezen vette a levegőt, azt hitte tüdőgyulladás, vagy ilyesmi, aztán kiderült, hogy a szívével van gond. Szerintem nézesd meg, ha nincs baj, akkor kezdj el rendszeresen sportolni.
2021. ápr. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Hat ha nem csinalsz semmit akkor nem meglepo 🤷‍♂️ kezdj el vmit sportolni
2021. ápr. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!