Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kezdő testépítő hogy tudná...

Ledzep kérdése:

Kezdő testépítő hogy tudná eredményesen növelni az izmokat?

Figyelt kérdés

Gondolok itt a mellizmokra, tricepsz, bicepsz, hasizom...

Most kezdem, tehát teljesen kezdő vagyok.

2db 5kg-s súlyzóm van, és egy egyes padom.


2010. aug. 21. 23:45
 1/5 anonim ***** válasza:

hali! Először is az étrendet kell alaposan áttanulmányoznod és betartanod, mert legfőképp ez határozza meg izomnövekedésed. kezdésnek: [link]

De persze még rengetek infót találhatsz még más oldalakon a google segítségével.

Én is mostanában fogom kezdeni.

2010. aug. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy kezdő bárhogy.Az első 2-3 hónapban bármilyen szarul eszel nőni fogsz.Majd utána belassul akkor fogod a fejed vakarni
2010. aug. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ahogy az előzők írták. Utolsó: Ha szarul edz, pl. nem melegít be és meghúzódik az izma, az már komoly probléma. Nem javaslom.


Kérdező írd meg hány kiló vagy, hány cm, mennyi akarsz lenni, melyik részed van lemaradva (pl: mell, bicepsz....) mennyit szánnál rá havonta (tápkiegre) ha akarsz egyáltalán szedni, bár kezdőknek nem kell MÉG!!!!!

2010. aug. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az lehet de baromira nem ez volt a kérdés.És ha kezdőként mitomén 30 kilós fekvenyomással max akkor tud sérülést okozni ha magára ejti
2010. aug. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

75 kg vagyok és 180 centi magas

főleg mellizom bicepsz és tricepsz amire gyúrni kéne

2010. aug. 24. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!