Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha napi 2szer tornazok mikorra...

Ha napi 2szer tornazok mikorra varhato latvanyos eredmeny?

Figyelt kérdés

Kicsit edzenek fenekre es hasra, nem fogyni szeretnek, csak formalodni. Talaltam egy 15 perces videot ami nekem tetszik meg hasznalhat is.

Ha ezt letornazom mindennap reggel es este mikor lehet latni a valtozast?

175cm es 57kilo vagyok ha ez szamit


2021. ápr. 20. 12:30
 1/6 anonim ***** válasza:
43%
Ezzel kb soha. Napi ketszer sem. Bemelegitesnek talan elmegy, de latvanyos valtozast nem 15 perces rugdalozassal fogsz elerni.
2021. ápr. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Tepfal válasza:
20%
Hány éves vagy, mit akarsz elérni? 175kg/57cm-nél komoly súlyproblémáid nem lehetnek, gondolom kicsit formásodni szeretnél. Erre jó lehet a torna. Én gimi alatt (16-18) évesen, ha kicsit formába akartam jönni, az általad leírthoz hasonló rutint csináltam, és már néhány nap alatt határozottabban látszottak a vonalaim, de ehhez hozzá kell tenni, hogy én vékony testalkatú vagyok, rajtam felesleg nem igazán volt, tehát inkább attól látszottam ilyenkor kisportoltnak, hogy az izmaim kicsit "bedurrantak". Ha ilyesmi hatásra vágysz, arra jó egy ilyen rutin. Ha érdemben fogyni szeretnél, arra nem lesz jó. Szerintem próbáld ki 2 hétig, csinálj előtte-utána fotót és meglátod, neked jó-e.
2021. ápr. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
8evig versenyszeruen atletizaltam, vekony a testalkatom, igy 24evesen ket gyerek utan sincs rajtam felesleg, csak nem olyan kerek a fenekem meg lapos a hasam ahogy en azt szeretnem, ezert gondoltam hogy ez a "parperces" torna bevalhat arra amit en szeretnek
2021. ápr. 20. 13:20
 4/6 anonim ***** válasza:
33%
Ha 8 évig versenyszerűen atletizáltál akkor tudnod kell, hogy egy ilyen 15 perces "torna" tényleg maximum bemelegítésnek jó, komoly eredményhez kell az idő és energia belefektetése, gyakorlatok váltakoztatása, stb...
2021. ápr. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ez anno 12-3 eve volt. Szoval nem igazan emlekszem mar ilyenekre :)
2021. ápr. 20. 13:46
 6/6 anonim ***** válasza:
64%
Inkabb napi 1x edz de akkor 1 orat ha eredmenyt akarsz. A napi tobbi reszebe a regeneralodasra figyelj mivel attol no az izom (attol formalodsz). Pihenes + megfelelo taplalek.
2021. ápr. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!