Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kapás Bogi húga, Vanda elhunyt?

Kapás Bogi húga, Vanda elhunyt?

Figyelt kérdés
Bogi az oldalára rakott ki egy fekete-fehér képet a húgával, nagyon hiányzol leírással március közepén. Vanda oldalát is néztem, ő pedig már régen nem posztolt. Az interneten nem találtam semmi ezzel kapcsolatban. Ti tudtok erről valamit?

#elhunyt #Kapás Bogi #Kapás Vanda
2021. ápr. 22. 15:32
1 2
 1/19 anonim válasza:
96%
Gondolom nem véletlenül nem akar erről nagy nyilvánosság előtt... Amúgy igen, a jelek szerint igen... :( Apró jelekkel megsugta és szerintem a nyilvánosság számára ennyi elég erről. (Dubaiban volt edzőtáborban amikor fekete lett az instán a profilképe, utána hetekig nem is posztolt semmit, utána az emlékezős kép... De szerintem hagyja őt ezzel mindenki.
2021. máj. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
100%
Az utolsó kommentelővel értek egyet, minden jel erre mutal. :(
2021. aug. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
99%
Ma is rakott ki egy képet a Bogi. Vajon mi történhetett szegény kislánnyal?
2021. aug. 18. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
96%

Bogi Instagramon utalt rá, nyilatkozni még nem nyilatkozott róla. Minden ember máshogy gyászol. Van aki nem is fog több információt megosztani róla és ezt tiszteletben is kell tartani és nem zaklatni, de van aki szereti kiönteni a lelkét a nyilvánosságnak.

A mai poszt után is, biztosan sokan fognak foglalkozni ezzel a kérdéssel, mert minden jel sajnos halálesetre utal. De egy közszereplőnek sajnos számolnia kell azzal, hogy a rajongói/követői érdeklődni fognak nem csak a sikerei, de a nehézségei iránt is. Minden tiszteletem Bogié és kívánom, hogy a legnagyobb nyugodtságban, a neki legjobb módon gyászolhasson!

2021. aug. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 KisJuc716 válasza:
100%

Szerintem igen. (Hat hónapja, ahogy írta az instán)

Nekem az is furcsa, hogy az összes eddig fotóját törölte az oldaláról, csak ez a mai van meg. Nagyon sajnálom szegényt, sok-sok erőt és kitartást kívánok neki és a családjának!

2021. aug. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
88%
Igen elhunyt :(.
2021. aug. 19. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
82%
Miben? :(
2021. aug. 19. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
94%
Közel 100 ezer követője van. Tudja hogy szeretjük és vele vagyunk, de több ezer üzenetet kommentet, főleg kérdéseket megválaszolni, óriási teher lenne Neki, meg nem is biztos hogy akarja.... Hát ha valaki, Ő ezt nagyon nem érdemelte meg hogy megtörténjen.... Szörnyű belegondolni mit élhetett át, és mindezzel élve felkészült egy olimpiai negyedik helyre...... Milyen ereje van ennek a lánynak?
2021. aug. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
76%
Mi okozta a halálesetet?
2021. aug. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 csacsi2 ***** válasza:
8%
Nem tudtam erről semmit mig felnem vetettétek! Amennyiben igaz a hír, bogi nem posztol erről.... nem tudom csodás, kedves... imádatm! Imádom de legyetek tárgyilagosak mert ellhinni nem tudom! :(
2021. szept. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!