Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen sport lenne a legjobb?

Milyen sport lenne a legjobb?

Figyelt kérdés

A probléma az, hogy nem találom a megfelelő mozgásformát. Az olyasmiket szeretem, amik inkább "hosszúak" mint intenzívek, nem hirtelen terhelnek, hanem

X idő után érzem csak meg. Nem igazán tudom, hogy fogalmazzam meg. Úgy értem, inkább keresztülsétálok az országon, minthogy lekocogjak tíz km-t. Fontos, hogy "értelme" legyen, tehát körbe körbe futás, vagy egyhelyben guggolás nem játszik, valamint szeretném kímélni a térdem, mert azt sajna éreztem, amikor kitöréseket próbáltam csinálni(amit nem igazán élveztem, mint mozgásformát, szóval amúgy is off) Járok lovagolni, és túrázni, ezeket szeretem, szeretném is gyakrabban csinálni, csak hát kiskorú vagyok, ergo autóm nincs, és nem igazán tömegközlekednék mostanság. Így meg nehezen jutok ki lovardába/hegyekbe. Van egy kutyám, vele sokat sétálok a városban. Tud valaki ajánlani valami sportot amihez nem kell specifikus hely, és megfelel a fentieknek?

16 éves lány vagyok, normál bmi, legutóbb a testzsír is az volt, csak sajna kiesett a tesi óra, és ezt érzem is😢



2021. ápr. 22. 22:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Miert nem buszozol? 🤔 mehetsz bringaval, korival, deszkaval, rollerrel stb.. sportnak is jo.
2021. ápr. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A vírus miatt, a bringa jó ötlet, köszi 🙂 Bár valószínűleg ki leszek dőlve mire odaérek😂 De ez csak gyakorlás kérdése úgyis. Megköszönöm a tovabbi ötleteket is!
2021. ápr. 22. 22:43
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha edzés kell, akkor nem lehet finnyázni, hogy jaj, ne terheljen meg brühühü, hanem oda kell csapni azt asztalra és vért izzadva letolni 2 órát, ami után úgy folysz haza, mozdulni nem bírsz, érzed, hogy abszolút a 100% ki lett hajtva belőled.


A korona meta után menj le boxra. Best ever.


Egyébként meg biciklizés. Az is jó dolog. Nyilván, ha mamisan tolod, akkor keveset ér. Ezért ajánlottam a boxot, mert már most látszik, hogy melléd kéne egy edző, különben mamizol. Edzésben pedig nincs mamizás, ott küldés van ezerrel, nincs kegyelem.

2021. ápr. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
En minden nap buszozok meg eleg sok ember es semmi bajunk. De oke :) Am meg a sport az altalaba faraszto... ha fogyas a cel egetni kell a kcalt rendesen
2021. ápr. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
16 evesen mar mehetsz robogoval is
2021. ápr. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Uu, ez nagyon, nagyon, nagyon jó ötlet,#3. Igen, igazad van, tényleg kell valaki, aki hajt😂 Nem is gondoltam a boxra. De így, hogy belegondolok, hú. Köszi a tippet.

#4, nem fogyni akarok kifejezetten, hanem csak mozogni, inkább az egészségfaktor miatt, de azért köszi 🙂


#15, tényleg, ezt a tippet is köszönöm 😀

2021. ápr. 22. 23:15
 7/7 A kérdező kommentje:
Elnézést, #5-nek szól az utolsó 😂
2021. ápr. 22. 23:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!