Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kinek ki a kedvenc dartsjátékosa?

Kinek ki a kedvenc dartsjátékosa?

Figyelt kérdés
És miért? Mióta szurkolsz neki?

2021. ápr. 23. 10:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A mostaniak közül Rob Cross és Michael Smith. Cross csak a VB címe után lett szimpatikus, főleg a nyilatkozatai alapján, nagyon normális. Michael Smith meg a játékstílusa miatt, tetszik, ahogy dob. Ő már rég kb öt éve kedvenc.
2021. ápr. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Gerwen
2021. ápr. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Stephen Bunting és Jose De Sousa. Bunting azóta a kedvencem mióta 2015-ben elkezdtem követni a dartsot. De Sousa tavaly óta, nyilván csak akkor tűnt fel. Emberileg nagyon szimpatikusak mindketten számomra, Bunting tényleg egy olyan ember akivel senkinek nem volt soha problémája, kedves, őszinte, normális személyiség. De Sousában nagyon megfogott ahogy most a semmiből feljött, pláne hogy Portugália azért korántsem egy dartsnemzet. Általában szeretek az olyan játékosoknak drukkolni akik nem britek vagy hollandok. Ha sokszinűbb, nemzetközibb a mezőny az jót tesz a sportnak.
2021. ápr. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
3-as: én is bírom Buntingot, jó fejnek tűnik. De Sousa valamiért nem jön be, nem tudok neki drukkolni. Én is szoktam kisebb dartsnemzetek képviselőinek drukkolni, pl Max Hoppnak és Mensurnak a németajkúak közül. Bár utóbbival nem vagyok népszerű, nem sokan csípik:) 1-es voltam.
2021. ápr. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Gary Anderson. Nem megy a legjobban neki mostanában, de azért a vb döntőbe szerencsére sikerült bejutnia.
2021. máj. 1. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Dave Chisnall
2021. dec. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!