Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szeretnék vékonyabb karokat...

Szeretnék vékonyabb karokat az esküvőmre, ami 2 hónap múlva lesz, lehetséges?

Figyelt kérdés

5 honapos kismama vagyok, 64 kiló és 167 cm, viszont a karjai

olyan lógósak, meg nem jók. Tudtok ajánlani valami gyakorlatokat karra, ami nem árt a babanak? Ezelőtt sem volt nagy sportoló, esténként jártam kocogni, napi 3-4 km. Nem eszek kettő helyett, változatosan, egészségesen taplalkozom, persze néha eszem csokikat :D

Köszönöm a válaszokat!


2021. ápr. 24. 07:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Két hónap alatt ne várj csodát. Inkább húzz fel egy csinos kis rövidujjú blézert vagy valami, ami elfedi.
2021. ápr. 24. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%
Ne egyél sokat mert kövér leszel.Ezért lóg a karod.
2021. ápr. 24. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ne gondoljatok hogy olyan ocsmány, hogy nem lehet ránézni. Csak nem feszes.
2021. ápr. 24. 08:26
 4/7 anonim ***** válasza:
65%
Én nem gondoltam, a súlyod alapján nem is lehet olyan. De két hónap alatt nem lehet feszesíteni, ezért ajánlottam a blézert, ha téged nagyon zavar. De egyébként senki nem azt fogja nézni. A fekvőtámasz pl.rengeteget formál rajta, de szerintem baba mellett nem ajánlott, nem tudom.
2021. ápr. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
7 honapos terhesen szerintem igyis ugyis nagyobb lesz a karod mint normalisan, de ez nem baj, inkabb ne eroltesd meg magad nehogy baj legyen. valassz talan olyan ruhat aminek van valamilyen ujja
2021. ápr. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket!:)
2021. ápr. 24. 09:43
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy kismama tornákat csinálj. Nemcsak a karod miatt, hanem a szülésben is segít majd, meg a gyermekágyas időszakban.

Egyébként meg most ne annyira érdekeljen, mert most nem a karodon lesz a fő hangsúly, hanem a pocakodon.

Én amúgy csipkét raknék a karjaimra. Nem tudom, hogy milyen a ruhád, de nagyon sokhoz illik. Ha eleve van ujja a ruhának, vagy ha egy csipkekendőt raksz rá, ahogy látod.

2021. ápr. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!