Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Sportfogadással kapcsolatban...

Sportfogadással kapcsolatban tudnátok segíteni? (többi lent)

Figyelt kérdés

Olyan oldalt keresek, ahol különböző sportágak (de elsősorban foci) tabelláihoz van olyan áttekintés, hogy az adott csapat ha netán nyer, akkor hogyan változik a tabella?

Tehát van az alap tabella amit például eredmények.hu-n meg lehet nézni az adott meccsnél, de azt nem tudom hogy ha például döntetlen lesz a meccs, akkor a tabellán melyik csapat helyezése változik a meccs után. Olyan oldalt keresek ahol ezt előre meglehet nézni.



2021. ápr. 27. 17:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Kamikaze. Tegnap fogadtam a Realra. Mindent stimmelt a nagy zsozsohoz,csak a blanco-k 0,5 szöglettel kevesebbet rúgtak. Na ,ennyit a elemzésről.
2021. ápr. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Sanker ***** válasza:

Az eredmények.hu-n van élő tabella is, ez mutatja hogyan változik, ez a funkció csak akkor működik, ha éppen megy a meccs.


Real-Chelsea meccsre a legjobb a tipp az volt, hogy a Chelsea gólt szerez.

2021. ápr. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én a sofascore-t szoktam nézni, de nem tudom mennyire részletesen mutatja.
2021. ápr. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Közben sikerült találnom egy oldalt:

[link]


Ilyesmit keresek, ahol a meccsek előtt meglehet nézni hogy "mi lenne ha".

Mert ez alapján egyértelmű hogy melyik csapat számára van szó tét meccsről, lehet hogy favoritról van szó, de ha az se gond ha kikapnak, akkor minek kéne rájuk fogadni? Remélem értitek mire gondolok.

2021. ápr. 28. 18:49
 5/6 Sanker ***** válasza:
Ez a "mi lenne, ha" szöveg annyira kiszámíthatatlan, például a biztos kieső Sheffield legyőzte a kiesés elől menekülő Brighton-t, utóbbi mindent megtett a győzelemért, de semmi sem sikerült.
2021. ápr. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Angol foci teljesen hidegen hagy, ott csak szögletekkel lehet bármit is kezdeni, esetleg under 2,5, de 1x2-be sosem a papírforma lesz a nyerő.
2021. ápr. 28. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!