Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Első görkorcsolyának érdemes...

Első görkorcsolyának érdemes olcsóbbat választani? A Decathlonosak például jók?

Figyelt kérdés
Szeretnék megtanulni görkorcsolyázni, még soha nem próbáltam (sem egy, sem kétsorossal). Nekem a kétsoros szimpatikusabb, így ezt szeretném választani. Viszont nem tudom milyet vegyek, mert rengeteg van. Nem tudom, hogy elsőre pl. érdemesebb inkább olyat választani, ami a legolcsóbb, mert úgyis sokat esek, kelek, leverem stb. és így nem lesz hosszú életű. Vagy pedig vegyek inkább elsőre is olyat, ami picit drágább, márkás vagy ilyesmi. Például a Decathlonos görkorcsolyák jónak számítanak?
2021. ápr. 28. 12:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Van jo dechatlonos. Legolcsobbat semmikepp mert elveszi a kedved a gagyi csapagy meg kerek (Szarul, nagy erokifejtessel gurul) en inkabb 1 sorost vennek de ahogy erzed. 20ezer alatt ne is gondolkodj mert gagyik. Akkor inkabb hasznaltan egy powerslide, k2 vagy roces
2021. ápr. 29. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mindenképpen kétsorosat szeretnék. A Decathlonosak ilyen 15 körül vannak. Máshol vannak drágábbak is, 30-40ért, de nekem az már annyi pénz egy görkorcsolyára, hogy nem szeretném tönkre tenni. Nem tudom, hogy az első (ha esel vele stb., amíg megtanulod használni) mennyit sérül.
2021. ápr. 29. 09:10
 3/6 anonim ***** válasza:
Ertem. 15ert mar megteszi szerintem. 30-40ert en se vennek azert elsonek. Ha jegkorizni se jegkoriztal pl akkor biztos sokat fogsz esni.
2021. ápr. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Soha nem próbáltam se a görkorit, se a jégkorit, szóval tuti, hogy lesznek bénázások az elején igen :D Ezért nem mernék annyival többet áldozni rá, mert lehet meglesz majd a nyoma a korcsolyán is.
2021. ápr. 29. 11:17
 5/6 anonim ***** válasza:
Vegyel akkor vmi vedofelszerelest 😅 ha batorvagy akkor nagyot eshetsz. Ha meg tul batortalan nem josz bele vagy nagyon lassan :)
2021. ápr. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, azt mindenképpen szeretnék venni. Felnőttként már nagyobbat lehet esni, mint gyerekként :)
2021. ápr. 29. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!