Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Én vagyok ennyire szerencsétle...

Én vagyok ennyire szerencsétlen vagy vizes/nedves úton tényleg nem lehet közlekedni görkorcsolyával?

Figyelt kérdés
tavaly nyáron kezdtem el a görkorcsolyát elég könnyen belejöttem nem profi módon de tudok benne menni a legrosszabb leggödrösebb utakon is, de eső után mikor olyan vizes nedves lesz a beton nagyon csúszok és lehetetlen benne megtegyek akár 10 métert is... pedig volt rá példa hogy láttam embereket akik lazán mentek eső utáni vizes utakon görkorival viszont én nem tudok.. meglehet úgy is tanulni menni vele vagy ahhoz egy kicsit komolyabb körkorcsolyát kell vegyek? nekem elég régi van még 2010ben lett véve kb tesómé volt de ő se tudott vele menni vizes úton

2021. máj. 2. 01:43
 1/5 anonim ***** válasza:
85%

Még fogsz lepődni, van rá külön esőgumi (kerék).

És vigyázz, a kori nem szereti az esőt!

2021. máj. 2. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

görkorcsolyával NE menj vizes úton, tócsákban!

tönkremennek a csapágyak

ha netán elkap az eső akkor minimum ki kell pörgetni a vizet

2021. máj. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ezt az esőgumi kereket megnézem bár az enyém régi annak nem cserélhető a kereke szóval lehetséges hogy befektetek egy középkategóriás görkorira amin lehet kereket cserélni és lehet is hozzá kapni a fent említett esőgumi kereket, szerencsére mindig viszek magammal egy tornazsákban váltócipőt mikor korizni megyek jól is jött a múltkor mikor a város másik végébe mentem korival és ott elkapott az eső :D szerencsére volt nálam cipő amiben hazatudtam jönni köszönöm szépen a válaszokat egyébként! ment a zöld mindkettőtöknek
2021. máj. 2. 12:35
 4/5 anonim ***** válasza:
most rákerestem. terepkorin oké, de átlagos fitness korit NE használd esőben
2021. máj. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jáááj ne korizz esobe :( tonkremegy a csapagy. Vagy utanna szedd szet tisztitsd meg a csapagygolyokat es zsirozd vagy olajozd ujra attol fugg milyen.. kulonben hamar kuka lesz. Kiveve ha keramia csapagyad van.... azzal lehet de az vagy 40ezer szettenkent 😅
2021. máj. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!