Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Under Armour futócipőknél...

Under Armour futócipőknél hogy van a számozás? Már 2 napja nézegetem, úgy szűrtem le, hogy eltér egy fél mérettel a hagyományoz számozástól.

Figyelt kérdés
Van valakinek ez a márka?
2021. máj. 2. 11:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem kb minden cipom mas meretu... adidas, nike, dc, converse. Legjobb ha felprobalod
2021. máj. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát ez az. Próbálni kell. Akkor webáruház kilőve.
2021. máj. 2. 21:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem inkabb boltba vedd. En mar tobbszor kuldtem vissza sajat koltsegen mert nem volt jo... foleg ha sporthoz kell. Annak tenyleg kenyelmesnek es pont jonak kell lenni. Van mar under armour bolt meg tobbek kozt pl playersroom, sport direct, sportfactory is arul under armourt. Tudom neten konyebb valogatni de en vegul mindig boltba vettem mert csak kuldozgetjuk ide oda megy az ido meg a penz..
2021. máj. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, én is már a 3. pár cipőt küldöm vissza. Nem is tudtam, hogy ilyen sok helyen van ez a márka, de jó, köszi szépen.
2021. máj. 3. 10:40
 5/5 anonim válasza:
Nekem csak a tommy hilfiger cipőből kellett egy számmal kissebb amugy meg minden jó
ápr. 6. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!