Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a rák kerül 2000 ft-ba egy...

Mi a rák kerül 2000 ft-ba egy kibaxott decathlonos gumiszalagba?

Figyelt kérdés
most komolyan... automatizálva a gyártást csak előállítják tonnás mértékekben a gumit majd 1000 gumiszalagot kiöntenek vagy kihúznak (mittomén) percenként. 500ft-ért megvenném de 2k-ért?? vannak 7k-sak is egyébkénkt...
2021. máj. 5. 08:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

áfa + szállítás + raktározás + profit + járulékos költségek ( dolgozok bére, épület fenntartás) + előállítási költség + gyártó profitja + alapanyag költség

nagyjából ezek miatt kerül ennyibe

ja meg hogy a gym ek zárva voltak (vannak) és az emberek megfizetik

2021. máj. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
oké de tonnás tételekben (márpedig ez gyártható tömegben) ezek a költésgek minimálisak 1 db-ra vetítve
2021. máj. 5. 09:59
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de a multi cégek nem olyan jó fejek, és minél nagyobb profitot akarnak szerezni egy adott terméken. Üdv a világban!
2021. máj. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
66%

igen és te egy db ot veszel ezért ezek a költségek.

ha tonnás tételbe gyártanád vagy vennéd mint nagyker mások lennének a költségek, de nem teszed.

2021. máj. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

"és az emberek megfizetik"

ez a legfőbb. ha nem tudnák eladni kétezerért, nem kerülne kétezerbe.

2021. máj. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
63%
Egyébként teljesen mindegy, mert totál opcionális. Nekem is van, vettem többfélét, de nem igazán használom már őket. Régen főleg mobilizáláshoz használtam, de szerintem ahhoz sem annyira fontos. Lehetne húzódzkodáshoz, de tapasztalatom szerint hülyeség, szétcseszi az erőgörbét. Izomnöveléshez totál agyatlan szerintem, a negatív szakasz tehát a terhelés alatt történő MEGNYÚLÁS ezerszer fontosabb, mint a bedurranás meg az ilyen b*ziskodások. :D És hát a gumiszalagos edzés az bizony részismétlés biomechanikai szempontból. Inkább növeld a mozgástartományt amíg lehet és/vagy nehezítsd az erőkar módosításával.
2021. máj. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Számomra használhatatlan a valódi súlyok helyett


Sok gyakorlat van, ahol negatív résznél semmi értsd SEMMI sem történik, mivel ott már ernyed a gumi. Nem tudom mire fel lett így felkapva.

2021. máj. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
én is inkább súlyokat használnék, de egy atlasz rúd meg 150kg súly már 100k Ft :(
2021. máj. 5. 17:16
 9/13 anonim ***** válasza:
Na és abba mi kerül 100 ezerbe?
2021. máj. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
gyorsabb lenne a probléma megoldása ha linkelnél 100k alatti szettet
2021. máj. 5. 21:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!