Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fiúk,férfiak! Szerintetek...

Fiúk,férfiak! Szerintetek tesiórára melyik felszerelés a legjobb? Az atlétatrikó rövidnadrággal vagy a rövidujjú póló?

Figyelt kérdés

Melyiket szeretitek jobban hordani?

Nektek milyen tesicucc kell/kellett tornaórán?



2021. máj. 7. 18:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk volt egy ujjatlan "egyenruha" tesiórára, de ha jól emlékszem 1-2 kivételtől eltekintve mindenki felvett alá egy pólót. Vacak volt, hosszú volt, kilógott a fele felsőtested és általában hideg is volt ahhoz. Szóval inkább póló volt tesiórán, viszont jelenleg jobban szeretek ujjatlanban edzeni, ha nincs hideg.
2021. máj. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Pitegamer válasza:
100%
Pólót preferálom. Emlékszem, általánosban ha másik osztályok ellen játszottunk atléta kellett. Olyan ami a nyolcadikosokra lett tervezve és sose volt kimosva. Gyűlöltem. Büdös volt, leért a térdemig és látszódott oldalról minden.
2021. máj. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

1-es: Nem lett volna jobb pár dologhoz az atléta? Pl szertornánál,gyűrűnél szerintem kényelmesebb. Ez amúgy milyen "egyenruha" volt? Valami suli feliratos egyentrikó,vagy ilyesmi? Mikor jártál suliba?

2-es: Hogyhogy külön felszerelés kellett ha másik osztályok ellen játszottatok? Egyébként mi volt az eredeti felszerelés? Mikor jártál suliba?

2021. máj. 8. 10:22
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

3: Lehet jobb lett volna, de nálunk nem igazán voltak ilyen gyakorlatok. Zsámolyugrást meg ilyesmit mutatóban megmutatott a tanár aztán kész, nem erőltetett senkire ilyen "kötelező" dolgokat.


Igen, az iskola emblémája volt rajta és okádék sárga. Ha fociztunk akkor pl jól jött egyébként, mert egyik csapat levette és egyszerű volt látni ki melyik csapatba tartozik. Ilyenkor ugye ha nincs alatta külön póló, akkor máris felső nélkül maradtál... 10+ éve volt már, azóta képeken láttam, hogy már sokkal jobb minőségű ujjatlant használnak, az alá már nem vennék pólót (kivéve a fent említett focis esetben).

2021. máj. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Pitegamer válasza:
100%
Nálunk alapból pólót kellett viselni, de voltak mezek 2 színben, ha jól emlékszem sárga-kék volt. Ezek voltak atléta-szerűek. Mi is általában vettünk alá pólót, nem volt megtiltva.
2021. máj. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk kötelezően póló volt bevezetve, az iskola szabályozta az öltözési szokásokat. Tesiórán mivel a lányokkal együtt volt megtartva az óra kötelezően "vállat takaró póló", lányoknak pedig már nem tudom a nadrággal kapcsolatosan volt valami.

De ezeket biztosította az iskola és nagyon kényelmes sport ruhák voltak.

2021. máj. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk fehér atléta és térd fölé érő rövidnadrág volt kötelező fiúknak és lányoknak is (2000-es évek). Hidegben is ugyanebben kellett lennünk.
2021. máj. 9. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk általánosban sárga rövid újjú póló vagy iskola emblèmájàval elátott fehér amit a suli biztosított, térdig érő fekete vagy kék rövid nadrág, sport vagy klasszikus torna cipő fehér zoknival (90 évek vége 2000 eleje) szakközépbe fehér póló, fekete térdig érő rövid nadrág, fehér zokni, sport cipő! Ez a fiúknak!
2021. máj. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szerintem az ujjatlan kényelmesebb, ha szertornáztok is
2021. máj. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!