Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kondisok! használtok szteroido...

Kondisok! használtok szteroidot? Miért?

Figyelt kérdés
2021. máj. 10. 21:50
 1/6 anonim ***** válasza:
46%

Teszto heti 1000 mg

deka heti 500

vinyi napi 50

6 hónapig nyomom, utána pár hónap pihi.

Tunning autó sem megy, ha nincs tunning, ugyanez van ebben a sportban is.Vagy naturál vagy, csirke rizs a legnagyobb dolog az életben, vagy elkezded a cuccokat, és fejlődsz mint a vadalma a tavaszi esőben.

2021. máj. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Neha tolok egy kurat. Ha rakattanok evi 2ot. Most pl 1.5 eve nem ment semmi. Edzeni persze mindig edzek tini korom ota. Azert mert naturba mar nem igazan fejlodok es mindig is az izmos forma jott be (nem a natur max..) Meg imadok nagy sullyal edzeni es mindig meg erosebb es aranyosabb, formasabb akarok lenni 🤷‍♂️ jobb mintha alkesz lennek 😀
2021. máj. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%
Másfél éve nem toltál semmit? Akkor most mennyire estél vissza? Milyen most a formád? Nem kötekedni akarok, tényleg érdekel. 5 éve edzek, és én is elgondolkodtam rajta, hogy évente egyszer letolnék egy megtervezett, kiszámolt kúrát, de évente maximum egyet. Lenne értelme? Mennyire esel utána vissza formában és erőben? Csak mert ha annyira, mint a kúra előtt, akkor nem látom túl sok értelmét.
2021. máj. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
69%
Ez sok mindentol fugg.. genetikatol, milyen cucc, h vezeted le, utana h edzel es eszel mikor visszaesik a lelkesedes kura utan. En aztmondom ha jol csinalsz mindent akkor kb a fele megmarad hosszutavon. Persze ha jo a natur alap. Engem igy is lekoxosoznak.. pedig nyilvan nem olyan vastag, nem olyan tomor, szaraz, de azert eleg jol megmaradt. Rendesen le kell vezetni... es akkor is edzeni es enni tovabb ha kuvara nincs kedved, nem vagy ehes es kevesebb sullyal megy. Ha kibirod h ugyanugy csinalod cucc nelkul is 3-4 honapig akkor az mar a tied. De tenyleg nehez :) persze emberfuggo minden.
2021. máj. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
76%

Én csak fehérjét,kreatint használtam (mondjuk abból többet az előírtnál), de segített 120 kg lettem kevés zsír %-kal..mondjuk alapból nagydarab voltam,mármint széles váll+magas vagyok 190 cm...nekem ez a kombó jött be legjobban,szóval nem használtam...feleslegesnek tartottam.


Sajnos már abba hagytam az edzést anyagi okok miatt,de 6 évet azért lenyomtam.

2021. máj. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
86%

Alapvetően nem vagyok kondis (inkább küzdősportosnak vallom magamat), így én csak "a pálya széléről" fogok írni, de talán tapasztalatom van a dologgal kapcsolatban, mert több, mint 20 éve végzek súlyzós edzéseket, amiket kifejezetten erőfejlesztésre használok. Sosem használtam szteroidokat, és összegyűjtöttem az egyéni indokaimat, hogy miért:


1. Szerintem hosszabb távon nem lehet megúszni anélkül, hogy az ember egészsége károsodna. Lehet, hogy valakinek szerencséje, vagy nagyon erős szervezete van, de én nem kockáztatok.


2. A sok év alatt megismertem rengeteg embert, akik közül sokan elkezdtek szteroidozni (amatőrök és versenyzők is voltak köztük). Kivétel nélkül mindegyik összeesett legkésőbb 5-10 éven belül, mert ilyen-olyan okok miatt abba kellett hagyniuk a szteroidozást.


3. Van egy tévhit a szteroidokkal kapcsolatban: sokan azt gondolják, hogy ha valaki súlyzós edzéseket végez és mellette szteroidozik, akkor feltétlenül sportos, atletikus lesz. Sajnos ez nem így van. Kimutatható, hogy az anabolikus szteroidok általában összességében rontják a fizikai teljesítményt (a kardiovaszkuláris rendszerre gyakorolt hatás miatt). Pl. hiába tud nagyobb súlyokkal dolgozni az ember, cserében várhatóan romlani fog a futóteljesítménye stb.


4. Ha mindenképpen neki akarnék állni szteroidozni (most csak elméletben írom), akkor először naturálban kimaxolnám magam. Ehhez nem lenne elég a heti három edzés, amit jelenleg végzek, hanem legalább heti ötször oda kellene tennem magam mindenféle periodizációs programokat használva, valamint először megpróbálnék speciális táplálékkiegészítőkkel még valamennyi teljesítményt kicsikarni (ezeket sem használtam még). De nekem ez ennyi befektetett munkát nem érne meg, mert a küzdősportot fontosabbnak és természetesebbnek tartom (bár szeretem én is a nagy súllyal végzett gyakorlatokat).


Összefoglalva: tisztában vagyok vele, hogy rohadt nehéz naturálban előremenni, de nekem szerintem megérte. Viszont azt is meg tudom érteni, ha valaki elkezdi ezeket használni, mert naturálban jóval alacsonyabban van a plafon, mint szteroidokkal. Azt viszont nem tudom megérteni, ha valaki úgy használja ezeket a szereket, hogy nincsen meg a kellő tudása az edzéssel kapcsolatban, és nem maxolta ki az alapgyakorlatait naturálban.


Bocs, ez most hosszú lett!

2021. máj. 11. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!