Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan gyakorolhatnék mielőtt...

Hogyan gyakorolhatnék mielőtt elmegyek egy hip hop táncórára?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy 8 évet akrobatikus rock and roll-oztam, amit nagyon szerettem, több országos sikert is értünk el a csapatommal, de most úgy érzem elég volt. Eldöntöttem, hogy hip hop-ozni szeretnék és ki is néztem egy egyesületet a Master Dance-t, a vélemények alapján szimpinek tűnt nagyon (persze aki akar ajánlhat tánciskolákat). Viszont max. a nyári szünetben kezdeném el és jó lenne addig kicsit rákészülni, nem szeretnék nagyon bénának tűnni az első alkalommal. Esetleg van valami ötletetek, hogy tudnék kicsit gyakorolni vagy ilyesmi? Én arra gondoltam, hogy online kezdő táncórákról nézek videókat és akkor megtanulok mondjuk egy alap koreográfiát és megnézem hogy megy stb.. Esetleg tapasztalatokat is írhattok, hogy milyen volt az első óra nektek (persze ha hip hop-oztok) és hogy milyen gyorsan fejlődtetek, hány évesen kezdtétek stb. Ja és még a Master Dance tánciskoláról is írhattok véleményt, ha oda jártok/jártatok.

2021. máj. 27. 23:33
 1/2 danna_manna08 válasza:

Szia. Szerintem az jó ha fizikailag fel vagy készülve, de az akrobatikus rock amd roll miatt ez sztem pipa. :)


Én kezdő, alap lépéseket néznék meg, vagy csak simán koreográfiákat, mint amikor elkezdesz angol filmet nézni a myelv miatt, de lehet hogy csak rosszul tanulnám meg, és dupla annyi idő lenne az újat helyesen megtanulni. Ha úgy jelentkeztél hogy teljesen kezdő vagy, sztem nem várják el hogy tudj valamit. Edetleg kis plusz pont, ha nem tök """hülyén""" mész oda:)

2021. jún. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kezdős órára menj, ott mindent megtanítanak. 8. éve hiphopozom, én is csak úgy “besétáltam” az első órámra, és ott tanultunk alaplépéseket és koreográfiákat is. Ez úgyis fokozatosan megy, minden lépést el fognak magyarázni. Én már haladós órára járok, de még mindig tudnak újat mutatni. 🤷‍♀️ Ha mindenáron gyakorolni akarsz, nézegess alaplépéseket, sok youtube videót láttam a témában. Koreot tök felesleges megtanulnod, amíg nincs tanár, aki kijavítsa a lépéseidet/mozdulataidat.

Egyébként pedig a No Comment Hip Hopot ajánlom! ❤️

2021. aug. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!