Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Meilyk sport szálkásít a...

Meilyk sport szálkásít a legjobban?

Figyelt kérdés
Jelenleg edzőteremben edzek már 2.5éve volt már tömegelés is meg szálkásítás de nem vagyok megelégedve... kardio napi 1óra. Kaja teljesen rendben van. Szerintetek mi lenne a legmegfelelőbb az edzőtermi edzés mellé? Gondolkodtam Kettlebellen de itt félő a túledzés esélye, vagy TRX.
2010. aug. 24. 22:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

ha kardiózol és kondizol de mégsem szálkásodsz akkor szar a kajád.Akármit csinálhatsz mellette.

Napi 3-4g fehérje/tskg 1-1,5g CH/tskg

2010. aug. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

nemtudom H4xor szerintem annyi fehérje meg ch sok... én próbáltam annyival jól jött a tömeg de zsírosodtam is most a szénhidrát hintáztatást próbáltam ki abban van némi okosság.

Igazából valamilyen kiegészítőedzésre is gondoltam persze nem állandóan ugye az izom annál jobban nő/formásodik minél több/változatosabb inger éri.

2010. aug. 24. 22:48
 3/11 anonim ***** válasza:
1-1,5g ch-tól NEM lehet zsírosodni.Szerintem te fordítva csináltad.Diétához ez kell és kész.Nem én mondom.Ez így van
2010. aug. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
a futás szálkásít a legjobban
2010. aug. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
bocs a ch-t elnéztem az annyival ment végig...
2010. aug. 24. 23:07
 6/11 anonim ***** válasza:

tömegelés ugyan ez csak fordítva.Szálkásításhoz ez kell.Így állítsd be az étrendedet az edzést+kardiót meg úgy ahogy eddig volt.Vegyél tejsavót,glutamint,BCAA-t.

Pár hónap alatt le fog pucolni teljesen

2010. aug. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszi!
2010. aug. 24. 23:34
 8/11 anonim ***** válasza:

Falmászás,sziklamászás.

Vannak a mászótermek,na az eléggé szálkásít hidd el.

Én ezt a sportot űzöm és full szálkás vagyok

2010. aug. 25. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mint ahogy Haxor is írta minden a kaján múlik.
2010. aug. 25. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Aquir ***** válasza:

Abból amit írtál, te vagy nagyon endomorf vagy, vagy valami hibádzik a kajáddal. Feltételezem pihensz eleget és nem stresszelsz túl sokat, mert ezek is hátráltatnak.

Nem elég csak a bevitt kalóriát számolni, az sem mindegy milyen minőségű kajából van megoldva! Remélem segítettem!

2010. aug. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!