Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Amennyiben jártál már Pripjaty...

Amennyiben jártál már Pripjatyban, hogy jutottál el oda? Van az ismerőseid között olyan, aki a kevésbé legális úton érte el a szellemvárost?

Figyelt kérdés
Szeretném kissé meginterjúvolni az illetőt egyes dolgokkal kapcsolatban :)

2021. jún. 7. 12:08
 1/3 anonim válasza:
Nekem egyik ismerősöm volt, de ő “hivatalosan” a szervezett úton ment. 200e forint volt de neki kellett kijutni Kijevbe, és vezetővel voltak Pripjatyban. De asszem Balázsék reggeli műsorában (rádió 1) beszélgettek valakivel aki nem legálisan volt ott. Mondta azt is az illető hogy házakban aludtak stb.. sajnos a nevére nem emlékszem az illetőnek.
2021. jún. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
65%
Meg arról is mesélt hogy rengeteg kutya volt ott, hallani lehetett az állatokat stb.. szóval érdekes volt. Május elején volt ez az adás.
2021. jún. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, az ő beszélgetésüket meghallgattam, Eric és Edward a neve a két srácnak, de sajnos nem tudtam meg elérhetőséget hozzájuk, pedig lenne tőlük mit kérdeznem :)
2021. jún. 14. 00:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!