Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hajdú B. István szerintetek...

Hajdú B. István szerintetek (is) jó kommentátor?

Figyelt kérdés

Szerintem jól kommentál, és azt is bírom benne, hogy nemcsak dicséri a játékosokat (válogatott meccsek), hanem a rosszabbul sikerült meccseknél, mozdulatoknál a hibákra is rávilágít (sokszor viccesen megfogalmazva), persze mindvégig kitart a magyar csapat mellett, mégsem szemellenzősen.

Ti hogy vagytok vele? Esetleg más riporter jobb szerintetek (akár a régebbiek közül)?



2021. jún. 10. 15:29
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Néha sok/kínos nálam egy-egy poén, vagy szóvicc, de alapvetően szeretem. A válogatott meccsek már összeforrtak a kommentálásával. Sok fontos gólunk csak az ő kommentálásával visszanézve igazi. :)
2021. jún. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
Hajdú B-t szeretem én is. Gundel Takács Gábor is jól kommentál, illetve anno Knézy Jenő is úgy rémlik, hogy jó volt, bár akkor még nagyon fiatal voltam.
2021. jún. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%
Igen nagyon!
2021. jún. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem irritáló, főleg ha magyar meccset közvetít.


Az idióta poénjaitól és üvöltözésétől a falat kaparom,az meg nagyon érződik rajta, h nem követi rendszeresen a külföldi focit.


Ma már csak közepes kommentátor.

2021. jún. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
16%
Én birom!
2021. jún. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem Hajdú B-t azok tartják jónak, akik nem követik hétről hétre a külföldi bajnokságokat és azok közvetítéseit, és így nem tudja összehasonlítani egy Baumstark Tiborral vagy Haraszti Ádámmal.

Egy gyenge közepes kommentátor, látszik rajta, hogy nem közvetít rendszeresen külföldi focit, a humora számomra rohadt fárasztó, sokszor az arányokkal is gondja van: hogy mennyi humort és statisztikát vigyen bele a közvetítésbe.

2023. febr. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
35%
2023. febr. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!