Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Harcművészetet szeretnék...

Harcművészetet szeretnék elkezdeni. Hogy keressek helyet? Bp. II. kerületben lakom

Figyelt kérdés

taekwondo-ra jártam korábban vidéken, de most a karatét vagy a kick boxot sem vetem el. tudtok jó helyet?

(lány vagyok)



2021. júl. 21. 14:11
 1/9 anonim ***** válasza:
57%
Ha az I. Ker nincs messze, akkor tudom ajánlani Sensei Fris Ferit (alias Macska Senseit).
2021. júl. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Karatét vesd el nyugodtan, taekwondo után visszalépés lenne nagyon. Kickbox kicsivel jobb, de inkább sima box kell neked.
2021. júl. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
26%

A kickbox meg a karate után visszalépés. :)

Abban egyetértünk 2-es, hogy technikailag a karate a neki visszalépés lenne, de pl egy kyohoz képest mivel jobb a kickbox?

3 évig kényszerültem kickboxra, az elején jó volt, hogy nem kell katázgatni, meg kihonozni, és koncentrálhat az ember a küzdelemre, csak hát a 3 kéz és 4 lábtechnika unalmas lesz 3 év után.

Plusz nálunk a low-kickbis tiltott volt.

2021. júl. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
61%

3:

Idehaza minden visszalépés. Csak ugye elterjedt városi legenda itt a GYIKen, hogy egyedül csak a Karate rossz. Miközben az országban majd minden ugyanolyan hígfos minőségben van oktatva, csak erről nem lehet beszélni itt, mert sokaknak a lelkébe gázol vele az ember.

Boksszal dettó ugyanaz van, mint amit leírsz. Szép és jó, de nem hiába hagyják ott nagyon sokan. Aztán jönnek még rá erre az oktatási, stb problémák vele.

2021. júl. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

4 pedig a magyar kyoban pont nem

jellemző a higf..s.

Legalábbis 7-8 danos mestereknél jártam, de az első klubvezetőm 1 kyutól kezdve a többedik danig szívvel-lélekkel csinálta. De biztos van ellenpélda is.

2021. júl. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
oké srácok :) akkor ajánlotok taekwondo edzést a környékemen?
2021. júl. 21. 23:42
 7/9 exronin ***** válasza:
Google a barátod.
2021. júl. 22. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Ajánlást kér, nem listát. Bár gurglifan fotelhuszárok ezt sosem fogják átérezni, sokszor a személyes tapasztalat meggyőzőbb mint egy nyers találati lista címekkel.
2021. júl. 22. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hegyvidék Harcosai Küzdősport Akadémia
2021. júl. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!