Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hol lehet online, élőben...

Hol lehet online, élőben nézni az olimpiát (2020)?

Figyelt kérdés
Már annyiszor rákerestem, de csak 1-2 perces videókat dob ki, illetve a magyar oldalak meg csak azt mutatják, ahol magyar érdekeltség is van. Pedig én szeretnék egyben, hosszan nézni ritmikus gimnasztikát, szinkronúszást, atlétikát például, és nem érdekel, ha nincs magyar az indulók között.

2021. júl. 25. 12:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Eurosport player
2021. júl. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem értem. pont az eurosport oldalán próbáltam, és tele van rövid videókkal..

Egy linket megköszönnék, az hátha segitene.

2021. júl. 25. 14:11
 3/4 Vinkó Márton ***** válasza:
Teljesen egyetértek. Engem a női foci is érdekelne. Illetve a szörfözés, meg a gördeszkázás is. Most éppen olyan oldalt keresek, ahol ezek megtalálhatóak...
2021. júl. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Vinkó Márton ***** válasza:
Amúgy megtaláltam az Eurosport playert, és nálam működött is. Így meg tudom nézni azokat, amiket az előbb említettem... (az egyetlen, ami zavaró, az az, hogy akadozhat a felvétel)
2021. júl. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!