Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » NKE-HHK katonai logisztika...

NKE-HHK katonai logisztika szakon mennyire veszik komolyan a testnevelést?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Talán kicsit furcsának tűnhet a kérdés, de vannak némi hiányosságim e téren. Annyit kell tudni rólam, hogy mikor elhatároztam hogy itt akarok továbbtanulni, akkor fogtam neki az edzésnek és futásnak (történt ez kb. 8-9 hónapja) Ez idő alatt lefogytam 84,5kg-ról 71kg-ra és az online fizikai alkalmassági kalkulátor szerint is épphogy, de elértem azt a pontszámot amitől felvesznek. (3 gyakorlatot kell végezni: 3200m-es síkfutás a lehető leggyorsabban, fekvőtámasz és felülés végzése 2 perc alatt) A járványügyi helyzet miatt elmaradt idén a fizikai alkalmassági, így ezt az egyetem a későbbiekben pótolja. Viszont az a problémám, hogy vannak olyan hiányosságok, amit az edzéssel nem tudtam kiküszöbölni, értem ez alatt azt, hogy gondot okoz a húzódzkodás, kötélmászás és a saját testsúlyos gyakorlatok nagyrésze (kivételt képez ez alól a fekvőtámasz és felülés, ezeket viszonylag nagy ismétlés számmal tudom végezni) Kérdésem tehát, hogy az előbb említett gyakorlatok mennyire képezik majd részét az egyetemi testnevelés tantárgynak?

2021. júl. 29. 23:14
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Szigorúan veszik, de ha már felvettek onnantól minden nap edződni fogsz a gyakorlatoktól
2021. júl. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!