Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért mondja mindenki azt,hogy...

Miért mondja mindenki azt,hogy a sport az egy életstílus,meg hogy nem leszek meg nélküle? Hány év mire így fogok róla gondolkodni?

Figyelt kérdés

2021. szept. 2. 22:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól csinálod, 1 hét. Ha tényleg annyit, és úgy csinálsz, hogy kellemesen megdögölj, akkor rövid idő.
2021. szept. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Azt le írhattad volna hogy milyen sport, mert olyan nem fog úszni aki nem szeretne, aki nem képes normális ételt enni és a súlyzós edzést is csak letudja, annak csak fellángolás.

Minden sportban van szerintem egy bevált rutin, amihez illik tartania magát aki végzi.

Én 3 évig csináltam a súlyzós edzést, szerettem az akkori énemet, de máshogy alakult az életem, és felhagytam vele, és már más köt le.

2021. szept. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Rengeteg sportot próbáltam.

Mentem futni,baráttal edzeni, karatézni, boxolni,úszni,

balettozni, rockizni,talajtornázni, röpizni,kosarazni,tollasozni,pin pongozni,judozni,kenguzni stb.

Úgyhogy inkább javítom magam *mozgás

Hány év mire elkezdem élvezni magát a mozgást?

2021. szept. 2. 22:48
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyeltalán nem biztos hogy eljutsz erre a szintre.
2021. szept. 3. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ez viszont kicsit gáz,mert enni viszont nagyon-nagyon szeretek. Szóval, hogy lehet így úgy lefogyni, hogy utána ne legyen az, hogy visszahízom az egészet vagy többet?
2021. szept. 3. 08:33
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Úgy lehet úgy lefogyni, hogy aztán nem kezdesz bele a mértéktelen zabálásba megint. Kalória ki-be. Ennyi az egész. Ha többet eszel, mint amit elégetsz, akkor hízol, ha kevesebbet, akkor pedig fogysz. Ilyen egyszerű. Tartósan nem fog lefogyasztani semmi. Többet pedig úgy tudsz enni, ha utána azt a többletet elégeted, pl sporttal. Ha enni szeretsz, de sportolni nem, akkor a kaja motiváljon. Találj valamit, ami neked fontos és akkor menni fog.
2021. szept. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!