Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Idősebb gyerekeknek milyen...

Idősebb gyerekeknek milyen sportot ajánlanátok?

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok Zuglóban lakok az Örs vezér terétől nem messze ha konkrét helyet tudnátok mondani sportolásra a közelben annak nagyon örülnék!

És azt is kifejteném hogy ez miért ilyen későn jutott az eszembe. Igazából nem most jutott az eszembe, alsós koromban jártam vívni pár hónapig talán egy fél évig csak anyám kitalálta hogy beíratja mellém az öcsémet akit nem bírok elviselni ennek hatására ki íratkoztam mert tudtam hogy az öcsém csak azért akar oda járni hogy engem basztasson ő csak három hétig bírta és feladta ő is csak ugye nekem már ezek után ciki lett volna vissza menni. Röviden ennyi.



2021. szept. 3. 21:57
 1/3 anonim ***** válasza:
85%
Most menj vissza vívni, ha érdekel. Amúgy meg egyéb küzdősportok. Box, például.
2021. szept. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha ment a vívás és szeretted is, akkor menj vissza.

Azt nem tudom, hogy hová jártál, mennyire versenyképző a hely, meddig járhatsz oda.

A lényeget nem írtad le.

Terem vagy szabadtéri sport érdekel?

Egyéni vagy csapat?

Ügyesség vagy állóképesség?

2021. szept. 4. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A kosár érdekelne de nem tudom hogy 16 éves kezdőket indítanak-e a vívásról se tudom hogy ilyen nagy gyerekeket kezdőként indítanának
2021. szept. 4. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!