Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen gördeszkát vennétek a...

Milyen gördeszkát vennétek a helyemben ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Először is, leginkább csak sima gurulásra használnám az utcákon, trükközni nem tervezek, max az olliet tanulnám meg. A pennyboardok és longboardok között vacillálok, mert ezeknek nagyobb a kereke, mint egy sima gördeszkának. Mivel a környék tele van egyenletlen, göröngyös utcákkal, számomra ez fontos szempont, hogy minél jobban guruljon ilyen terepen is.

Bármelyik típusra is esik végül a választásom, jó minőségűt vennék belőle, nem gond, ha emiatt kicsit többet kell fizetnem.

Azt tudom, hogy a pennyboardokat sokan nem szeretik.

Eddig egy jó minőségű longboardot volt lehetőségem kipróbálni, azzal könnyen gurultam rosszabb utcákon is, viszont nehezebb volt számomra a kanyarodás. Pennyboardot is próbáltam már, de az nem eredeti volt, ráadásul valami nagyon olcsó gyártmány ami képtelen volt egyenesen gurulni, mindig kiment az egyik oldalra. Viszont azzal könnyebb volt kisebb helyen/élesebb kanyarokat megtenni, de gondolom ez azért van, mert ez a deszka kisebb és könnyebb volt, mint a longboard. Sajnos jó minőségű eredeti pennyboardot nem tudtam kipróbálni, ezért nem tudom, hogy az milyen könnyedén gurul (a fentebb említett penny-utánzat messze nem gurult olyan gyorsan és könnyedén göröngyösebb utcákon, mint a longboard). Szerintetek melyiket érdemesebb megvennem? Mik az előnyeik és a hátrányaik az esetemet vizsgálva?

Ha kell le tudom írni a deszkák paramétereit illetve a magasságom, ha ez számít valamit.

Válaszokat előre is köszönöm!



2021. szept. 11. 22:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én egy sima gördeszkát vennék és rendelnék longboard kerekeket. Én így használom.
2021. szept. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
1# Ezt nem is tudtam, hogy lehet így. Viszont gondolom akkor a felfüggesztésből is másmilyen kell, hogy a nagyobb kerék ne súrolja a deszka alját. Ha nem baj, megkérdezhetem, hogy te honnan rendeled ezeket és hogy milyen szinten deszkázol? :)
2021. szept. 11. 22:46
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok. Nem kell más felfüggesztés. Ugyanúgy elfér rajta, simán fel tudod rakni, mert az összes kerék úgy van tervezve, hogy jó legyen a csapágyhoz és nem is lesz túl nagy a kerék sugara. Most megnéztem, kb 5 cm van a lap és a kerék között az enyémen, ami bőven elég.


3 éve gördeszkázok, a steg.hu-n szoktam rendelni

2021. szept. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen:)
2021. szept. 11. 23:02
 5/5 anonim válasza:
Én a helyedben cruiser boardokat vennék,közepes méret,normális kinézet,tökéletes pl iskolába járáshoz,melóba járáshoz,buszmegálló,vagy csak úgy menni vele A-ból B-be + Jó árban vannak
2021. szept. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!