Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan modjam el az eddzőmnek...

Hogyan modjam el az eddzőmnek és lovarda vélemény?

Figyelt kérdés

Már kb 2,5 -3 éve járok egy helyre lovagolni, az ottani lovas eddzőmnek 2 lova van egy shetlandi póni és egy whels-hucul keverék, én természetesen a nagyobbikon ülök lépni, ügetni biztosan tudok kéz nelkül IS, viszont vágtázni még nem vágtáztam . Már mondta az eddzőm hogy már vágtázhatnék viszont a lónak sosincs kedve beugrania vágtába mert bakol-ágaskodik ezért még sosem vágtáztam😕nagyon szeretek oda járni mert ismerem is a csajszit meg tök jó a hangulat de mivel kb3-4 év múlva szeretnék saját lovat és szeretnék ezzel komolyabban foglalkozni így ez nekem nem"megoldható".(remélem megértitek a problémám) hogyan mondhatnám meg az eddzőmnek hogy nem hozzá szeretnék járni hogy ne sértsem meg?


Illetve azon gondolkoztam hogy az Appel lovas iskolába járnék. Aki esetleg oda jár(t) lovagolni annak mi arról a helyről a véleménye. Egyépként nyugodtan mondhattok még livardákat Miskolc környéken. A válaszokat előre is köszönöm:)



2021. szept. 12. 17:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
El kell onnan menni, ha meg akarsz tanulni lovagolni. Olyab lovon nem lehet megtanulni, amelyik bakol-ágaskodik.
2021. szept. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja bocsi, 1es vagyok, most látom, hogy már el szeretnél menni. Nos úgy lehet, hogy félig kamuzol (abba szeretném hagyni), vagy egyszerűen mondod, hogy szívesen szereznél tapasztalatot máshonnan is, hisz minél többet lát az ember annál több tapasztalata van.
2021. szept. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Berentén van a Hajnalcsillag lovasegyesület, Miskolcon a Hejőmenti/Dante, Harsányban a Harsányi Lovasközpont, a Balogh Liget bezárt Szirmabesenyőben, Appelékről nem sok jót hallottam, meg van Görömbölyön is valami lovarda, de ott nemtudom oktatnak-e.
2021. szept. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Ahova járok ott úgy szokott lenni hogy munka előtt vagy utàn(vagy mindkettő) elmegyünk nagykörre (ez annyit jelent hogy ott van a vasút mellet egy út ahol lehet menni ki az utcára és onnan vissza. És szinte mindig az van hogy mikor mennénk akkor vissza akar fordulni a ló amit ugye próbálok nem hagyni de akkor kezd el ágaskodi vagy próbálja megharapni a lábamat. Fölleg amikor az eddzés elött megyünk és akkor is ezt csinálja azt tökre elrontja az eddzésünket. Úgyhogy nem tudom mi legyen😕
2021. szept. 12. 18:48
 5/7 anonim ***** válasza:
Le kell vele rendezni az egészet. Ha megpróbálná megharapni a lábamat a ló olyan visszakézből pofont kapna, hogy csak nézne, nem tisztel eléggé, illetve elmondások alapján akkor az edződet sem... hova jársz? (3-mas voltam)
2021. szept. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Írtam privátban
2021. szept. 12. 20:59
 7/7 A kérdező kommentje:
A dante lovardárol mi a véleményetek?
2021. szept. 12. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!