Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lovas lányok mennyire izmosak?

Lovas lányok mennyire izmosak?

Figyelt kérdés
Előny, vagy hátrány ismerkedésnél, hogy lovagoltok? Mióta csináljátok? Hány évesek vagytok?

2021. okt. 9. 23:23
 1/3 anonim ***** válasza:
86%
Erre inkább nem mondok semmit, valahogy ismeros ez a kérdés színvonal előző kérdésekből, mondd csak te a gatyádba élvezel mikor ezt kiirod?
2021. okt. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
89%
Nem izmosabbak az átlagnál. Ismerek nem egy csajt aki lovagol de mégsem izmos hanem átlagos. (Pedig nem most kezdték)
2021. okt. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
67%
Ez eltérő mindenkinél mert szerintem genetikától is függ. Nagyon sok lovas lányt látok aki nagyon vékony és olyat is aki kevésbé. Na most az, hogy mennyire izmosak ezt külsőröl se lehet mindig megállapítani. Én lassan 10 éve lovagolok, nekem eléggé izmos a lábam (a karom is valamennyire) de a lábamon nagyon látszik. És ez valószínűleg azért van mert már kiskorom óta lovagolok és ugye a lovaglásban iszonyatosan sok lábmunka van, nem egyszer volt izomlázam a lovaglástól :D Szerintem mindenképpen előny ha valakinek izmos a lába (vagy bármije) mert nem esel le olyan könnyen a lóról hanem meg tudod tartani magad. Meg hát ez nyílván az élet más területein is lehet előny ;D
2021. nov. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!