Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 24 évesen késő elkezdeni az...

24 évesen késő elkezdeni az ökölvívást?

Figyelt kérdés

Mondjuk, ha nem csak hobbi sportra gondolok, hanem esetleg versenyszerűen űzni azt és nem foglalkozunk az idő és a pénz szabta korlátokkal.

Küzdősport mentes múlttal indulva.



2021. okt. 20. 13:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom, hogy fogsz-e olyan egyesületet találni, ami hajlandó lesz téged nevezni versenyre nulla tapasztalattal, múlttal és előélettel 29-30 éves korodban. És az is biztos, hogy nem fogsz továbbjutni a városi/kerületi bajnokságokon szintjénél, de el tudom képzelni, hogy találsz olyan klubot, ami ehhez hajlandó asszisztálni.

Ha viszont csak hobbiként fognád fel, akkor a legtöbb szövetség biztosan tárt karokkal várna, hiszen a legtöbb helyen van felnőtt kezdő edzés.

2021. okt. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Versenyezni szerintem is késő, mert több év, míg megtanulod rendesen és belerázódsz. Minden sportot és táncot gyerekként kell kezdeni, ha profi akarsz lenni és versenyezni. De ahogy az előző írta, hobbinak, sportnak, edzésnek nagyon jó.

Azért menj el egy klubhoz, vagy edzőhöz és tőle is kérdezd meg.

2021. okt. 21. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Simán versenyezhetsz, vannak kisebb amatőr versenyek, egyáltalán nem késő.

Lehet hogy a környékeden nem lesznek ilyen klubbok, vagy versenyek, de pl feljössz BP-re ott tuti van ilyesmi.


Mint ahogy írtad "nem foglalkozunk az idő és a pénz szabta korlátokkal".

2021. okt. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!