Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik gördeszka márka a legjobb?

Melyik gördeszka márka a legjobb?

Figyelt kérdés

Segitséget szeretnék kérni profi deszkásoktól.

Tehát most egy olyan 40.000körüli deszkát szeretnék beruházni.

De nem tudom melyik márkák a legjobbak. Tudom, van a Tony Hawk, de abból Magyarországon nem valami sok van.

Azt írták az emberek, hogy a Globe meg a Baker jó márka.

És esetleg tudnának segíteni, hogy melyik a legjobb és, hogy a Globe vagy a Baker jobb e, és miért? Erre a 2kérdésre szeretnék választ.

Előrre köszönöm!



2021. nov. 1. 00:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj be egy deszkás boltba és ott annyi kérdést feltehetsz, amennyit csak szeretnél. Ott a személyes preferenciáid alapján fognak ajánlani neked deszkát, meg tudják mondani, hogy mit érdemes vásárolni, hogy minőségben és árban is jól jöjj ki. Lehet, hogy x a legjobb márka, de attól még nem biztos, hogy az kell neked, lehet elég lenne csak egy y is, főleg ha csak 40 ezret költenél rá.
2021. nov. 1. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Akkor szerinted megéri jobban összerakni egy deszkát? És ha igen akkor mennyibe kerül kábé? És azért nem tudod, hogy a Baker vagy a Globe

jobb?

2021. nov. 1. 12:33
 3/3 anonim ***** válasza:

#2 attól függ, hogy mire használnád. Amikor én vettem gördeszkát, akkor azt ajánlották, hogy ezekkel az igényekkel ne x fajta gördeszkát vegyek (nem a hagyományosat vettem volna, hamem más típusút), hanem egy normál gördeszkának a kerekét cseréljem ki. Így árban is jobban kijöttem, mintha az eredeti elképzelésemhez ragaszkodtam volna. De én sem egyenként vásároltam meg az alapanyagokat, hanem vettem egy komplett deszkát és mellé másik kerekeket.

Ha profi vagy már, legalábbis tapasztaltabb, akkor mindenképp összerakni érdemes egy deszkát, mert akkor tudod a személyes igényeidhez alakítani. De kezdőként még lehet jobban jársz, ha komplett deszkát veszel, max. kicseréled a kerekeit pl. ha azok nem felelnek meg az elvárásaidnak. Az árak nagyon változóak, attól függ, hogy milyen minőségű alkatrészekből áll a deszka, de 40 ezer körül már tudsz venni olyat, ami elég jó lehet neked.

Azt nem tudom, hogy konkrétan melyik a jobb, a Globe-ról már én is hallottam jókat, a Bakert nem ismerem annyira. De nem csak ez a két márka létezik, kicsit nézz utána a neten, de mondom, az lenne a legjobb, ha elmennél egy üzletbe, ott kaphatnál megfelelő útmutatást.

2021. nov. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!