Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Futó vagyok, de egy ideje fáj...

Futó vagyok, de egy ideje fáj a forgóm (csípő), mi a teendő?

Figyelt kérdés
Amikor úgy lépek, akkor kattan egyet, amit érzek is mintha két bügyköt áthúznának egymáson és ilyenkor fáj is. Elég csak pihentetnem vagy kell szednem valami gyógyszert rá?
2010. szept. 4. 09:31
 1/4 anonim válasza:

Menj el a házidokihoz,és akkor nem kell gondolkodnod hogy mit vegyél.A másik lehetőség hogy bemész a gyógyszertárba,és ott ajánlani fognak valamit (pl.:kenőcsöt).

Csak a pihenésre ne bízd rá,egyrészt mert lassabban gyógyulsz,másrészt később kiújúlhat.

És ne az aszfalton fuss.

2010. szept. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Minden le lett írva. El kell menni a háziorvoshoz ő ad beutalót a kórházba a megfelelő rendelésre. Ott megvizsgálnak "kiírnak" egy táplálékkiegészítőt azt szépen beszeded, közben pedig váltasz salakra vagy fűre. Földúton sem jobb futni... nálam a salak a nyerő.
2010. szept. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszolokat! De azt nem tudom honnan vettétek olyan biztosra, hogy betonon futok mikor nem említette senki, egyébként salakon!
2010. szept. 4. 11:28
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálam így kezdődött a porckorong sérv.Megelőzhető/kezelhető gerinctornával,csontkováccsal.De egy MR sem árthat.
2010. szept. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!