Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi lesz ha sima melltartóban...

Mi lesz ha sima melltartóban sportolok? Mi a különbség a sportmelltató és a sima között?

Figyelt kérdés
Kis mellem van, de kicsit lóg és mindig ugrál edzés közben. Mi lesz ha sima melltartóban sportolok? Miért kell külön sportmelltartó? Ha nekem nem kényelmetlen a sima akkor sportolhatok abban?

2021. nov. 13. 09:46
 1/7 anonim válasza:
100%
A sportmelltartó jobban tartja a melledet, nem "ugrál" annyira edzés közben mint simában, így kisebb eséllyel nyúlnak meg a szövetek és nem fog 40 éves korodra a köldöködig érni.
2021. nov. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
sportmelltartó jobban tartja a melledet, hogy a későbbiekben ne engedelmeskedjen annyira a gravitációnak.
2021. nov. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kényelmetlen, elcsúszik a sima. Meg ha mondjuk merevítős, és a merevítő elkezd nyomni, az fáj. Azért találták ki a sportmelltartót, mert egyrészt fixebben a helyén tart mindent, másrészt (épp emiatt) szabadabb benne a mozgás.
2021. nov. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%
Az lesz, hogy a kondis fiúk álló brével kezdenek bele a fekvenyonásba 😀 Aztán odakint megvárnak... 😀
2021. nov. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Ha akarsz sportolhatsz abban de nem véletlen sportmelltartó a sportmelltartó. Egyrészt jobban tartja másrész sokkal kényelmesebb nem csúszik el stb. Úgyhogy szerintem szerezz be egyet inkább:)
2021. nov. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Semmivel sem tartja jobban, csak kényelmes melltartót kell találni. Én számtalanszor megyek simában, mert a sport túl nagy területre kiterjed, és izzad tőle az egész hátam, mellem, mindenem.
2021. nov. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

Nekem közepesnek mondható, de futni pl. csak sportmelltartóval tudok.

Az pont erre van kitalálva, hogy ne ugráljanak benne.

Az engem is zavar, ha ugrál, meg az is idegesít, hogy a férfiak azt hiszik direkt csinálom.

A normál melltartók csak emelve tartják, de azokban fölfelé el tudnak mozdulni könnyedén, a sportmelltartó pedig minden irányban fogja.

2021. nov. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!