Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ebből az alapból hogy lesz...

Ebből az alapból hogy lesz szép forma?

Figyelt kérdés

[link]


Nem én vagyok a képen de az alakom hasonló



2021. nov. 13. 18:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Kezdetnek ez nem is rossz.

Milyen sportot szeretnél űzni?

Vagy csak az a cél, h formás legyél?

2021. nov. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nekem is hasonló alakom volt de azért valamivel jobb talán, nyárra akartam fogyni, aztán meg formásodni, bicajoztam, néha futottam nagyon nem szeretek de megéri, sokat voltam a szabad levegőn, fociztam ugrálóköteleztem mindegy az a lényeg hogy mozogj. A másik hogy mivel otthon unatkoztam fojton nassoltam mert kaját nem tudtam mindig enni, csak chipset meg minden szir szart. Nemtudom mennyire táplálkozol egézségesen de nekem nagyon sokat segített hogy leszoktattam magam a felesleges nassolásról. Tőled is függ hogy mekkora lesz a változás de szerintem simán lehet jó alakod:) hajrá!
2021. nov. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Ezenkìvül ha van lehetőséged rá akkor elmehetsz csoportos ezdésekre vagy kondiba ahol többen vannak mivel lehet otthon nincs hozzá motivációd és nem leszel elég kitartó.
2021. nov. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Remélem segítettem, szép estét:)!
2021. nov. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Ja meg még hozzátenném hogy bármilyen alakból ha kitartó vagy ki lehet hozni a maximumot!
2021. nov. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
80%
Így van! Én 8s szarból építettem várat. Meg is lett az eredménye: Testképzavar! 😀 Jó egészséget! 😀
2021. nov. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!