Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hamiltonnak vagy Verstappennek...

Hamiltonnak vagy Verstappennek szurkoltok? Ki érdemelné meg jobban a győzelmet?

Figyelt kérdés

2021. nov. 18. 18:41
A kérdező szavazást indított:
Hamilton
Verstappen
Másnak
37 szavazat
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Ha másnak akkor ki az?


Én személy szerint, ha a világbajnokságot nézzük, akkor Verstappennek. Amúgy viszont a McLarenes srácoknak. Landonak és Danielnek.

2021. nov. 18. 18:48
 2/11 anonim válasza:
90%
Én Ferrari drukker vagyok, de az idei bajnokságot kettejük közül szerintem inkább Verstappen érdemelné.
2021. nov. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
9%
En mindkettot utalom, szeretni csak akkor tudnam ha Ferrarisok lennenek. Mivel a jovoben Verstappen nagyobb veszely a Ferrari ellen ezert ot jobban utalom jelenleg. Szal inkabb Hamilton
2021. nov. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Hamiltonnak drukkolok, Verstappent régen bírtam, de újabban elég nagyképű lett. Egyébként Norrisnak is szurkolok.


Hogy ki érdemelné meg jobban idén a vb címet, azt nem tudnám megmondani.

2021. nov. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Mind a két versenyző megérdemelné. Ők ketten a legjobbak, akárki lesz a bajnok, megérdemli.

Csapatszinten inkább a Mercedes. Ebben az évben már az új generációs autóknak kéne versenyezni, de a korona ebbe is beleszólt és beiktattak egy ilyen bicebóca évet. Ez azt jelentette, hogy a tavalyi autókkal, a legminimálisabb fejlesztésekkel, a lehetőségekhez képest legkisebb anyagi ráfordítással még megcsinálják ezt az évet.

Viszont beiktattak egy olyan változást, hogy levágják az autók padlólemezét oldalt. Mivel minden autó más, minden autót másképp érintett. Szerencsétlen Mercedes volt erre a legérzékenyebb, és még csak változtatniuk sem lehetett, a szabály megtiltotta, hogy reagáljanak erre. Szóval ezért gondolom, hogy a Mercedes megérdemelné, hiszen ők építették meg a bajnoki konstrukciót erre a 2 évre. (Tavaly 260 pont előnnyel nyertek, és ez ugyan az az autó)

2021. nov. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
71%

A bajnokságban Verstappennek szurkolok, és teljesítményt tekintve is talán inkább ő érdemelné ki jobban, Hamilton önmagához képest idén kissé le volt eresztve. De egyébként nincs bajom Hamiltonnal sem, egy abszolút top versenyzőnek tartom, csak hát olyan ez, mint anno Alonsó Schumi ellen: legyen már valaki más is bajnok végre.

Az egész mezőnyből amúgy Gasly-nak szurkolok. Mindig is csodáltam azokat a versenyzőket, akik bukott helyzetből képesek voltak magukat újra összerakni, és folyamatos kitartó fejlődés révén erős versenyzővé válni.

2021. nov. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
83%

Verstappen győzelmének azért örülnék, mert Hamilton és a Mercedes dominanciája nem tesz jót a sportágnak, s bár már az is nagy dolog az elmúlt évek után, hogy kiélezett a csata, üdvözölném a változást.


Hamilton győzelmének pedig azért örülnék, mert végre ő lenne az a személy, aki a legtöbb világbajnoki címet gyűjtötte, így elhallgatnának az elvakult Schumacher-drukkerek.

2021. dec. 2. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
81%

"így elhallgatnának az elvakult Schumacher-drukkerek."

Ők sosem fognak elhallgatni.

Egyébként Schumit is elég sokan utálták akkoriban, és nem csak a nyomasztó mértékű dominanciája miatt. Hamilton hozzá képest még egy relatíve sportszerű pilótának nevezhető (csak hát rapper divat szerint öltözködik, szivárványszínekben tüntet, és néger - így az átlagos kelet-európai nézőknek elég nehéz vele szimpatizálni).

2021. dec. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Hamilton nekem soha nem volt szimpatikus. Mikor a Ferrarikkal vívott, mindig nekik szurkoltam. Sajnos nekik most esélyük nem volt.

Verstappent egy arrogáns agyatlan baromnak tartom. Lehet hogy jól vezet, de számomra nagyon negatív a személyisége. Ha kettőjük közül kellene választanom, akkor egyértelműen Hamiltonnak szurkolnék.

2021. dec. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
9-es, megkérdezhetem, hogy amúgy a teljes mezőnyből kinek szurkolsz?
2021. dec. 5. 10:20
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!