Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Küzdő sportolok mit gondolnak?

Anonimuus8 kérdése:

Küzdő sportolok mit gondolnak?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Szombaton volt életem első box edzése és rögtön (véletlen) tényleg véletlen volt de kaptam egy elég komoly ütést a szememre .Bevérzett eléggé és nem igazán múlik el.De nem fàj meg semmi és nem is látok homályosan csak hát még sosem volt ilyen és eléggé ijesztő .Elmegyek orvoshoz ha később nem múlik el. Csak hátha valaki volt már így és tudja ,hogy hát ez nem múlik el 4 nap alatt.Köszönöm előre is

2021. dec. 2. 20:20
 1/4 anonim válasza:
31%
Hagyd abba. Nem normalis.
2021. dec. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Első edzésen küzdelem? Az igen, általában hetekig a mozdulatok, erőnlét, zsákolás szokott menni.
2021. dec. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Már az első edzésen? MCdojo szagú.
2021. dec. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Jobb helyen nem hetekig, akár hónapig is.

Bírtam, mikor régebben a sok kamuarcművész nyomatta itt a Gyakorin, hogy azonnal sparringoltatni kell a kezdőket, meg a sparring az nekik full contact...már csak abból is látszik, hogy a Gyakorin a valóban küzdősportolók száma kb. 3-4 fő, a többi csak ordas nagy Youtube-fighter.


Kérdező, duzzanat is van?

Hogy lehetséges az, hogy rögtön az első edzéseden kesztyűzöl?

Te akartál, vagy pedig az edződ vezetett bele a mély.vízbe?

Melyik egyesületben dívik az ilyesmi?

2021. dec. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!