Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Beeman P17-es légpisztolyom...

Beeman P17-es légpisztolyom van, csöve huzagolt. Még a vadászboltban aki van az sem tudott pontos választ adni, hogy mivel diabolo 4.5 mm szoknyás lövedék való bele, lőhetek ki vele 4.5 mm-es BB acélgolyót?

Figyelt kérdés
Van egy rugós pisztolyom és 6 mm-es golyó helyett küldtek 4.5 mm-t. Ezt szeretném ki pufogtatni ezzel a pisztolyommal. Csak nem tudom teszek-e kárt benne ha beleteszem az acélgolyót ebbe a huzagolt csövű pisztolyba

2021. dec. 6. 13:13
 1/2 anonim ***** válasza:

mivel diabolo 4.5 mm szoknyás lövedék való bele, lőhetek ki vele 4.5 mm-es BB acélgolyót?


és 6 mm-es golyó helyett küldtek 4.5 mm-t. Ezt szeretném ki pufogtatni


Döntsd el, hogy mit kamuzol!

2021. dec. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Előző kommentelőnek valami értelmezési problémái vannak? Elmondom még egyszer hátha megérti:


MOST vettem egy Beeman P-17 es 4.5 mm-es pisztolyt. Előzőleg volt (van) egy rugós 6 mm-es pisztolyom. Mikor ebbe rendeltem 6 mm-es golyót tévedesből 4.5 mm-est küldtek. Ezt kérdeztem, hogy ezzel a Beeamn P-17-el ellőhetem-e ezeket a golyókat amit tulajdonképp tévedésből a rugós pisztolyomhoz küldtek.


Ha most sem érted akkor ....nem tudom

2021. dec. 6. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!